Grzegorz "Szuli" Szulakowski vs Rafał Jackiewicz to kolejny pojedynek podczas gali Prime Show MMA 6! Odbył się on tuż po błyskawicznej przegranej Rataja z Dzikiem. Kto zwyciężył w tej walce pełnej mocnych ciosów?

Szuli jednogłośnie pokonuje Rafała Jackiewicza - Prime MMA 6

Początek tego pojedynku należał do dosyć spokojnych, zwłaszcza w porównaniu z innymi walkami na gali Prime MMA 6. Podczas pierwszej rundy doszło do wielu ciosów ze strony Szulakowskiego, jednak Jackiewicz doskonale je przyjmował i się bronił. Po chwili to właśnie drugi z nich zdecydował się przejąć pałeczkę. Choć zadawał mniej ciosów, to wydawały się one celniejsze.

W drugiej rundzie Szuli po raz kolejny rozpoczął zadawanie masy silnych uderzeń. Mimo wszystko niewiele z nich doszło do celu. Udało mu się jednak finalnie trafić, w rezultacie czego Rafał zachwiał się i doszło do liczenia. Drugi etap zdecydowanie znalazł się po stronie Szulakowskiego. W trzeciej odsłonie Jackiewicz miał zatem naprawdę wiele do udowodnienia.

https://twitter.com/lottusek_/status/1715837617177018506

Mimo wszystko trzeba mu przyznać, że pokazał ogromną klasę dzięki doskonałej defensywie. Szulakowski ciężko pracował w tym pojedynku, wykorzystując lepszy zasięg. Nic dziwnego, że jednogłośnym zwycięzcą pojedynku został Grzegorz Szuli Szulakowski! Mężczyzna przyznał, że chętnie zmierzyłby się z Don Kasjo.

Sprawdzajcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6 i bądźcie na bieżąco!