Dynamiczna walka i wygrana Ms Danielki z Patrycją Izydorczyk poprzedziła pojedynek, w której zmierzył się Maciej Rataj oraz Damian "Dzik" Graf na Prime Show MMA 6. Czy zawodnik, który niedawno nabył kontuzję, zdołał zwyciężyć z w pełni sprawnym przeciwnikiem?

Rataj przegrywa z Dzikiem w pierwszych sekundach walki - Prime MMA 6

Walka, która stała pod znakami zapytania przez kontuzję jednego z rywali finalnie doszła do skutku. Już od pierwszych chwil było widać dynamikę walki. Choć już wcześniej mówiło się, że w tym pojedynku nie wolno mrugać, to zdecydowanie nikt nie spodziewał się takiego tempa. Dzik dynamicznie zgarnął Rataja pod siatkę, a reszta wydarzyła się błyskawicznie.

Graf zasypał przeciwnika mocnymi ciosami w rezultacie czego, Maciej się przewrócił. Jego rywal upadł i zaczął łapać mężczyznę za nogi, a przecież walka odbywala się w boksie. Finalnie przez TKO walkę z Maciejem Ratajem zwyciężył Damian "Dzik" Graf! W wywiadzie z wygranym czuć było ogromne oburzenie. Damian stwierdził, że jego przeciwnik przyszedł tylko po pieniądze, chcąc walczyć z kontuzją.

https://twitter.com/lottusek_/status/1715831508051591446

Już teraz zobaczcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6!