Po wygranej The Karpiego z Czarnym Polakiem organizatorzy zapowiedzieli pierwszą i jedyną walkę kobiet na Prime Show MMA 6! W klatce zmierzyły się Patrycja Izydorczyk vs Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel. Która z kobiet okazała się lepsza?

MS Danielka kończy Izydorczyk w 2 rundzie! - Prime MMA 6

Jak wiadomo, Ms Danielka była potencjalną zwyciężczynią według bukmacherów ze względu na swoje doświadczenie. Mało kto dawał tej walce jedną rundę. Już na samym początku mieliśmy klincz. Ze strony debiutantki pojawiła się naprawdę spora agresja, gdyż ta zdecydowała się na nawałnicę ciosów. Można było zauważyć, że Aleksandra się tego nie spodziewała.

Izydorczyk zdecydowała się na wywieranie presji, jednak jej ciosy nie dochodziło tak często do zamierzonego celu. Zdecydowanie to starcie można było nazwać naprawdę dynamicznym. Już po chwili Patrycja została zasypana ogromną ilością uderzeń i właśnie nimi zakończyła się pierwsza runda. Początek drugiego etapu to zdecydowanie presja wywierana przez Danielkę na swojej rywalce.

https://twitter.com/lottusek_/status/1715828542917734876

Obie dziewczyny pokazywały ogromny charakter, ale wygrana mogła być tylko jedna. Finalnie Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel wygrała z Patrycją Izydorczyk przez TKO!

Nie czekajcie i sprawdzajcie wyniki na żywo Prime Show MMA 6!