TheBestia to trener personalny, które swoje największe internetowe zasięgi zdobywa dzięki platformie TikTok. Stawia na przekazywanie wizji zdrowego trybu życia nie tylko na podstawie faktów, ale także humoru. Aktywnie prowadzi również profile na YouTube i Instagramie, gdzie wrzuca materiały o podobnej treści. Jak naprawdę nazywa się TheBestia?

The Bestia imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się TheBestia? Imię i nazwisko tego zawodnika to Alex Kiran.

The Bestia wiek

Alex ma 25 lat.

The Bestia wzrost

Wzrost The Bestii nie jest znany, ale już niedługo go poznamy podczas ceremonii ważenia przed galą Prime MMA 6.

The Bestia waga

Waga Alexa to również niewiadoma. Poznamy ją na oficjalnym ważeniu przed galą Prime MMA 6.

The Bestia - Prime Show MMA

Prime Show MMA 6 to wydarzenie, na którym TheBestia po raz pierwszy zaprezentuje swoje umiejętności. Jak wiadomo, ma do czynienia z mocnym przeciwnikiem, jakim jest Dominik Skowyra. Ten, trenował judo przez 12 lat i ma już za sobą debiut w innej federacji. Z tego też względu to właśnie The Bestia jest tym, który ma więcej do udowodnienia w walce, gdyż widownia nie wie, czego się po nim spodziewać.

The Bestia - Rekord

Mężczyzna jeszcze nie odbył żadnej walki, więc jego rekord opiewa na 0-0.

Rekord MMA: 0-0

The Bestia - TikTok

Jak już wspomnieliśmy, najlepsze wyniki TheBestia osiąga właśnie w aplikacji TikTok. Jego content opiera się o porady odnośnie do ćwiczeń, ale i diety. Mężczyzna zajmuje się bowiem zarówno aspektem odpowiedniej techniki podczas treningów, jak i wspomaganiem w postaci dobrze dobranej diety. Stawia również na budowanie motywacji w swoich widzach, ukazując swoje ciało przed rozpoczęciem jakichkolwiek ćwiczeń.

@thebestia97

Macie jakieś swoje sposoby? #bez #liczenia #kcal #thebestia #schudnij #tluszcz #jak #trening #silownia #gym #forma

♬ dźwięk oryginalny - TheBestia

Bez wątpienia "The Bestia" trafia swoimi treściami do odbiorców, co pokazują liczby. Jego konto jest obserwowane przez ponad 400 000 tysięcy osób, a łączna liczba polubień przy jego filmikach to niemal 24 miliony.

The Bestia - Instagram

Alex udziela się również na Instagramie. Jego profil @thebestia97 śledzi już ponad 85 tysięcy followersów.

The Bestia - YouTube

Poza prowadzeniem profili na Instagramie i TikToku The Bestia publikuje materiały na swoim YouTube'owym kanale, gdzie zdobył 47,5 tysiąca subskrybentów. Decyduje się na zarówno pełne filmiki, jak i popularne shortsy, które często powielanymi filmami z innych sociali, które prowadzi.

The Bestia - Dziewczyna

Kiran od dłuższego czasu spotyka się z Roksaną Songin, którą można znaleźć w sieci pod nazwą @roxxanexo. Dziewczyna również prowadzi sportowy content na TikToku i Instagramie. W social mediach pojawią się także ich wspólne treści na ten temat. Można więc założyć, że połączyła ich pasja do sportu.


Ile lat ma The Bestia?
The Bestia ma 25 lat.
Z kim zadebiutuje The Bestia na Prime MMA?
The Bestia swój pierwszy pojedynek we freakach stoczy z Dominikiem Skowyrą.