Gala Move Federation 2 odbędzie się już niebawem, a dokładniej w sobotę 7 października 2023 roku. Ta edycja zdecydowanie dała nam dużo ciekawsze składy, niż miało to miejsce poprzednio. Na boisku zobaczymy bowiem Quebonafide, Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski, Filip "Filipek" Marcinek, czy też Lexy Chaplin. Co ciekawe, w składzie jej rywali kapitanem jest Wojtek Gola!

Drużyna Wojtka Goli - Kto zmierzy się ze składem Lexy?

Jak się okazuje, na ogłoszenie przeciwników drużyny Lexy Chaplin nie musieliśmy długo czekać. Organizatorzy zdecydowali się na wrzucenie tej informacji zaledwie godzinę po poprzedniej zapowiedzi. Skład Wojtka Goli, włodarza federacji Fame MMA nosi nazwę The Goats prawdopodobnie na cześć projektu, w którym ten się znajduje. Drużyna jednak nie składa się z jej członków, a z rozmaitych kobiet zapewne związanych z projektem.

W składzie znajduje się, chociażby Klaudia Chojnacka, która do niedawna współpracowała z Sylwestrem Wardęgą, czyli członkiem Goats. Co więcej, drużynę zasilają Kamila Górna, Ola Polko, Natalia Noworyta oraz Weronika Malinowska. Poza pierwszą z wymienionych kobiet, która brała udział w Top Model, uczestniczki nie są zbyt wielkimi influencerki. Być może brały udział w odcinkach mężczyzn z The Goats, którzy wzięli je pod swoje skrzydła.

Internauci jednak krytykują wybór Wojtka Goli, jako kapitana drużyny. Tłumaczą to faktem słabego dopasowania oraz aspektu tego, że w poprzedniej edycji on również był tym, który drużynę prowadził. Pojawiają się również zarzuty, że podany skład nie powinien nosić takiej nazwy.

"To nie jest team goats 😂 Goats to by był prawilny skład Druid, Bombelos, Izak i Crasher"

O tym, czy uda im się wygrać przekonamy się już niebawem.