Datę i miejsce Clout MMA 2 poznaliśmy chwilę po zakończeniu pierwszej gali. Federacja zleakowała te informacje podczas wysyłania reklamacji za niedziałające PPV. Wydarzenie odbędzie się 28 października w Orlen Arenie w Płocku.

Kto zawalczy podczas main eventu na Clout MMA 2?

Jedną z zawodniczek drugiej edycji Clout MMA także "znamy" już od czasu. Według Laluny, zawalczy ona podczas październikowej gali. Jednak ta informacja dalej nie jest potwierdzona przez samą federację.

Prawie półtora miesiąca przed galą poznaliśmy już pewny main event! W walce wieczoru zobaczymy Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Zawodnicy żywią siebie nienawiścią, jednak to nie jest jedyny ciekawy aspekt tego pojedynku. Jest to pierwsza w historii freak fightów walka, gdy w trakcie może zmienić się formuła!

Zasady? To pierwszy raz w historii freak-fightów, gdy w trakcie walki... MOŻE ZMIENIĆ SIĘ FORMUŁA. Boks, małe rękawice, 3x3 minuty, ale... Gdy Denis złamie reguły walki w boksie dwukrotnie (kopnie, obali itp.), przechodzimy do pełnego MMA!

Widzieliśmy już pojedynki w klatce rzymskiej, budce telefonicznej czy bez limitu czasowego. Jednak pierwszy raz widzimy taki, gdzie możemy spodziewać się zmiany boksu w MMA. Ta zmiana nastąpi, gdy Bad Boy złamie zasady pierwotnej formuły dwukrotnie.