21 sierpnia na youtubowym kanale Artura Przybysza pojawił się wywiad z Laluną. Kobieta otwarcie wypowiadała się na wiele tematów i może nawet zbyt otwarcie... W pewnym momencie mocno naprowadziła widzów na to, w której federacji zawalczy. Dodatkowo, zleakowała tę, w której prawdopodobnie wystąpi Dominik Zadora. Czy zobaczymy Lalunę na CLOUT MMA 2?

Laluna leakuje swoją walkę na CLOUT MMA 2 - Zadora zawalczy w Prime?

Już niebawem ma się rozpocząć cała fala gal typu freak fight, a zapoczątkuje ją Fame MMA 19, które odbędzie się już 2 września. Jedną z zawodniczek tej federacji jeszcze jakiś czas temu była Laluna, jednak aktualnie wydaje się, że jej kariera będzie w rękach innej organizacji. Podczas wywiadu na Youtubowym kanale Artura Przybysza kobieta przyznała, że przygotowuje się do walki, ale również wymsknęło się jej, że ta odbędzie się w październiku.

Przypominamy, że od kilku dni CLOUT MMA wysyła maile odnoszące się do reklamacji PPV z informacją o darmowym dostępie do gali. W ich treści dodatkowo znajduje się data najbliższego wydarzenia. Według wiadomości ma odbyć się dokładnie 28 października w Orlen Arena w Płocku. Co ciekawe, nie była to jej jedyna wpadka. Podczas rozmowy bowiem wypowiedziała się również o swoich kolegach, m.in. o Dominiku Zadorze. Jej wypowiedź jasno przedstawia sytuację.

"W miesiącu, w którym mam wyjść do walki, ma walkę i.. praktycznie cały Team Art Noxa. Michał wychodzi, ja, Dominik i ktoś tam jeszcze. Nie mogę zdradzić dalej, ale wszyscy lecimy się na***dalać."

Artur poprawił zawodniczkę, że Michał bije się we wrześniu. Warto jednak przypomnieć tutaj, że galą, która również ma miejsce w październiku. Dokładnie 21 dnia tego miesiąca, odbywa się oczywiście Prime Show MMA 6. Czy to oznacza, że zobaczymy na tym wydarzeniu Dominika Zadorę? Jak najbardziej można się tego spodziewać, choć nie jest to oficjalna zapowiedź.