Federacja Prime MMA nie zwalnia tempa. Po udanej piątej edycji, która odbyła się 1 lipca, już zostało ogłoszone kolejne wydarzenie. Gala Prime MMA 6 odbędzie się w Toruniu 21 października. Poznaj szczegóły gali Prime MMA 6!

Data gali

21 października 2023 roku

Miejsce gali

Arena Toruń
Relacja gali

Na naszej stronie

Walka wieczoru

Don Kasjo vs Paweł Tyburski
Bukmacher Prime Show MMA 6

Kod promocyjny Fortuna

Prime Show MMA 6 już w październiku tego roku

Organizacja, której włodarzem jest Don Kasjo, a prezesem zarządu Tomasz Bezrąk poczuła, że zniknięcie High League może przysporzyć im wzrostu popularności. Rynek freak-fightów wciąż nie jest bowiem jeszcze przesycony. Nadal można zaskoczyć widownię ciekawymi zestawieniami, a z tego akurat właśnie słynie Prime. Przykładem może być słynna już walka w budce telefonicznej, walka dwóch na jednego, czy wspomniane na początku starcie kobiety z mężczyzną.

Karta walk Prime MMA 6 udowadnia, że federacja ta wciąż chce zaskakiwać i promować nowe twarze. Podczas gali Prime MMA 6 fani zobaczą bowiem aż 11 debiutantów.

Data gali Prime MMA 6 to sobota 21 października 2023 roku. Tym razem federacja zagości w Arenie Toruń. Najprawdopodobniej wybór obiektu nie jest przypadkowy. Z racji tego, że Hala Orbita we Wrocławiu na piątce została wypełniona niemal po brzegi, mogliśmy przypuszczać, że właściciele ponownie zdecydują się na wynajęcie obiektu mogącego pomieścić około 5 tysięcy osób.