Federacja Prime MMA nie zwalnia tempa. Po udanej piątej edycji, która odbyła się 1 lipca, już zostało ogłoszone kolejne wydarzenie. To oznacza, że wszelkie plotki o bankructwie były tylko mokrym snem konkurencji. Sam włodarz Prime i twarz tej organizacji, "Don Kasjo" poinformował wszystkich, że wrocławski event pobił rekord wykupionych PPV. Fakt ten raczej nikogo nie powinien dziwić. Karta walk była jedną z lepszych, a przez wielu uważana jako najlepsza w historii Prime. Sporą uwagę przyciągnęła walka kobiety z mężczyzną oraz postać Jacka Murańskiego powracającego do freaków po ogromnej rodzinnej tragedii. Widzowie Twitch.TV czekali na występ Michała "Bagiety" Gorzelańczyka, a Ci wytrwalsi z dużym zainteresowaniem śledzili poczynania Kasjusza Życińskiego, który ostatecznie w formule bokserskiej w małych rękawicach przegrał z Dominikiem Zadorą. Kiedy Prime MMA 6? 

Data gali

21 października 2023 roku

Miejsce gali

Arena Toruń
Relacja gali

Na naszej stronie

Walka wieczoru

Don Kasjo vs. Paweł Tyburski
Bukmacher Prime Show MMA 6

Kod promocyjny Fortuna

Prime Show MMA 6 już w październiku tego roku

Organizacja, której włodarzem jest Don Kasjo, a prezesem zarządu Tomasz Bezrąk poczuła, że zniknięcie High League może przysporzyć im wzrostu popularności. Rynek freak-fightów wciąż nie jest jeszcze przesycony. Nadal można zaskoczyć widownię ciekawymi zestawieniami, a z tego akurat właśnie słynie Prime. Przykładem może być słynna już walka w budce telefonicznej, walka dwóch na jednego, czy wspomniane na początku starcie kobiety z mężczyzną. Czekamy zatem na wyklarowanie się karty walk Prime MMA 6 i przede wszystkim na ciekawe zestawienia!

 

Data gali Prime MMA 6, żeby nie trzymać już nikogo w niepewności, to sobota 21 października 2023 roku. Tym razem federacja gości w Arenie Toruń. Najprawdopodobniej wybór obiektu nie jest przypadkowy. Z racji tego, że Hala Orbita we Wrocławiu na piątce została wypełniona niemal po brzegi, mogliśmy przypuszczać, że właściciele ponownie zdecydują się na wynajęcie obiektu mogącego pomieścić około 5 tysięcy osób.