Jak powszechnie wiadomo, pierwsza gala Clout MMA okazała się sporym rozczarowaniem, a to za sprawą problemów widzów z jej obejrzeniem poprzez PPV. Teraz, federacja ustosunkowała się do wszystkich maili z reklamacjami, które pojawiły się w ich skrzynce. Na co mogą liczyć osoby, którym nie udało się obejrzeć całości? Federacja odsłania karty!

Clout MMA a reklamacje - Co otrzymają ci bez dostępu do transmisji?

Można było się domyślać, że choć maile były rozpatrywane indywidualnie, to będą generowane w niemal tej samej formie do wszystkich. Clout podkreśla swój smutek względem takiego obrotu spraw. Ponadto ujawnia datę, w której odbędzie się kolejna edycja wydarzenia spod skrzydeł organizacji. Już 28 października w Orlen Arena w Płocku zobaczymy CLOUT MMA 2. Nie były to jednak jedyne informacje w treści maila.

"Z uwagi na fakt, że nie zostali Państwo pozbawieni możliwości oglądania gali w całości, reklamacja jest częściowo uzasadniona. Wobec tego proponujemy jedno z następujących rozwiązań zaistniałej sytuacji:

  1. Kod promocyjny umożliwiający darmowe obejrzenie jednej ze zbliżających się gal CLOUT MMA. Kod będzie ważny przez 12 miesięcy. To Państwo decydują, kiedy zostanie wykorzystany.
  2. 30% zniżki na dowolny, wybrany przez Państwa bilet na CLOUT MMA 2, która odbędzie się 28 października w Orlen Arena w Płocku."

Osoby, które zdecydują się na drugą z wymienionych opcji, powinny napisać maila zwrotnego, wspominając o tym fakcie. Jeśli jesteście zdecydowani, to czym prędzej skontaktujcie się z organizacją, w ten sposób okazja nie przejdzie wam koło nosa. Oczywiście dla tych, którzy nie mieli w ogóle okazji skorzystać z transmisji PPV, zostały umożliwione zwroty pieniędzy.

https://twitter.com/julitka75661/status/1693600683805618189?s=20

Niektórzy zawodnicy już teraz deklarują, że zawalczą podczas drugiej edycji Clout. Przykładowo, Laluna zleakowała swoją walkę na Clout MMA 2 i zdradziła, że Zadora pojawi się na Prime Show MMA 6. Już od początku września czeka nas cała masa emocji płynących z gal freak fight. Wiele contentu w tym zakresie daje teraz od siebie otoczka Fame MMA 19, które ma odbyć się 2 września. To jednak zaledwie początek całej fali gal trwających w tym czasie.