Alberto Simao zatrzymano na lotnisku w Panamie. 29-letni raper i zawodnik High League został zatrzymany wraz ze swoim bratem, jako potencjalny podejrzany przemytu. Całą sytuację wzburzony zrelacjonował na swoim Instagram Story. O co chodzi i co właściwie się wydarzyło?

Alberto zatrzymany w Panamie - Oskarżenie o przemyt

Zawodnik High League Alberto Simao wraz ze swoim bratem Josefem Bratanem zostali zatrzymani na lotnisku w Panamie. Tych mężczyzn zdecydowanie znają zarówno fani rapu, jak i freak fightów, a dokładniej federacji High League. Oboje wspólnie tworzą utwory. Kawałki samego Alberto również robią świetne wyniki jak choćby "Dwutakt" z 43 milionami wyświetleń na platformie YouTube.

Podczas pojawienia się na lotnisku w Panamie zatrzymano mężczyzn za potencjalny udział w przemycie z Europy za ocean. 29-latek podkreślił, że "angolskie paszporty wcale nie pomagają" i pokazał, jak się ich pilnuje przez ochroniarzy na lotnisku. Z instastory dowiadujemy się również, że czekają na weryfikację i oczekują na rozwój wypadków.

Zawodnik High League podczas wypowiedzi nie kryje swojego wzburzenia całą sytuacją. Okazuje się, że planem dwójki zatrzymanych było nagranie teledysków do swoich piosenek. Na ten moment jest to raczej utrudnione, co niespecjalnie się im podoba. Nie ma więcej informacji, co do dalszego rozwoju sprawy.

Alberto Simao w High League

Alberto Simao to postać prężnie działająca w świecie rapowym, co z pewnością wie większość aktywnych internautów. Wydał swój album zatytułowany "Miejska Jungla" z ręki wydawnictwa muzycznego GM2L, w którego składzie znajduje się sam Malik Montana. Alberto współpracuje również z federacją, której wspomniany raper jest twarzą.

Miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas 3 gali High League. Zmierzył się wtedy z Marcinem Dubielem, który jest jednym z topowych zawodników freak fight i będziemy mogli, go znów zobaczyć podczas Fame MMA 18. Alberto finalnie pokonał przeciwnika i pokazał się ze zdecydowanie mocnej strony.

Stoczył także walkę z Pawłem "Tyborim" Tyburskim podczas High League 5, jednak to starcie zakończyło się dla niego porażką poprzez TKO. Na pewno jednak zobaczymy go ponownie w oktagonie.