Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe sportowe wydarzenie, jakim jest KSW Epic. To właśnie podczas tej gali Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Nic dziwnego, że wiele osób wypowiada się na ten temat. Wśród nich znalazł się Paweł Tyburski.

Paweł Tyburski na KSW Epic? - Zawodnik jest chętny!

Paweł Tyburski bez wątpienia należy do grona najlepszych zawodników freakowych. Mężczyzna ma na swoim koncie 3 wygrane walki w MMA i jedną przegraną. Ponadto w K-1 odbył dwa zwycięskie  starcia i jedną porażkę, a w boksie może pochwalić się rekordem 2-0. Nic dziwnego, że zawodnik ma ambicje na to, by osiągnąć więcej.

Podczas rozmowy dla FANSPORTU TV 30-latek został zapytany o to, czy nie chciałby wziąć udziału w nadchodzącym KSW Epic. Odpowiedź Tyburskiego była jasna:

Tak, jak najbardziej, jeżeli chodziłoby o K-1, małe rękawice. W MMA mam pracę do odrobienia, Piotrek ma dobre zapasy i by mógł sprawdzać się w MMA. Jakbym miał godną propozycję, to śmiało chciałbym zawalczyć.

Oczywiście mówiąc o Piotrku, miał na myśli swojego brata bliźniaka. Jak wiadomo, w ostatniej walce Paweł pokonał Don Kasjo, który ostatnio nieskutecznie spróbował swoich sił w profesjonalnych sztukach walki. Czy jego chęci i umiejętności wystarczą, by z freak fightowych gal przenieść się do największej w Polsce sportowej federacji?

Jak sam przyznał w innym z wywiadów, jego forma jest na tyle dobra, że zamierza on "lać zawodowców". W takiej sytuacji możemy tylko uzbroić się w cierpliwość. Karta walk KSW Epic wciąż przecież nie jest kompletna.