KSW Epic: karta walk budzi wśród kibiców ogromne emocje! KSW Epic odbędzie się dzisiaj w Gliwicach, a w walce wieczoru dojdzie do starcia Khalidov vs Adamek. Sprawdź kto zawalczy na tej gali, a także jak prezentuje się karta walk KSW Epic?

KSW Epic karta walk

Karta walk KSW Epic składa się z 10 pojedynków. Będzie ona zawierać starcia w różnych formułach, takich jak MMA, grappling, boks czy muay thai. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Starcie to odbędzie się na dystansie sześciu rund po trzy minuty w klasycznych rękawicach bokserskich.

Na KSW Epic dojdzie również do turnieju w wadze półciężkiej. Triumfator zostanie nowym mistrzem KSW w tej dywizji. Warto również wspomnieć o walce grapplingowej pomiędzy Philem de Friesem a Joshem Barnettem.

Walka wieczoru

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

Oczekując na galę KSW Epic, warto założyć konto, wykorzystując nasz kod promocyjny Superbet. Dzięki niemu uzyskasz bonus powitalny do 3754 + freebet 400 PLN!

KSW Epic kursy

Kursy na wszystkie walki KSW Epic zostały już wystawione przez bukmachera Superbet. W walce wieczoru faworytem bukmacherów jest Tomasz Adamek, na którego kurs wynosi 1.57.


Kto walczy na KSW Epic?
Na KSW Epic zawalczą przede wszystkim Mamed Khalidov, Tomasz Adamek, Phil de Fries i Josh Barnett.
Ile jest walk na KSW Epic?
Na karcie walk KSW Epic znalazło się 10 starć.