ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

D  25 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ BEZ DEPOZYTU

D  25 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Zakład bez ryzyka to jedna z najlepszych promocji dostępnych w świecie zakładów bukmacherskich. Pozwala ona obstawić zdarzenia z możliwością zwrotu pieniędzy przy pomyleniu się w typowaniu. Bukmacherzy zdają sobie sprawę, że ta promocja jest bardzo przychylna graczom, dlatego często jest ona tylko jednorazowa, po założeniu konta przez nowego użytkownika. Nic więc dziwnego, że gracze zakładają konta u każdego bukmachera, który posiada ten rodzaj bonusu. Czy BetX zakład bez ryzyka oferuje w swoich bonusach powitalnych? Czy BetX cashback ma szansę pojawienia się niedługo w ofercie dla nowych użytkowników? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

 

Czy jest zakład bez ryzyka na BetX?Na ten moment nie
Dla kogo jest zakład bez ryzyka na BetX?Dla nowych graczy
Do ilu PLN można zagrać bez ryzyka na BetX?Brak takiego bonusu w ofercie

 

Zakład bez ryzyka BetX

promocja bez ryzyka betx

Gracze, którzy założyli konto na tym bukmacherze zaraz po jego wejściu na polski rynek, mogą pamiętać, że BetX zakład bez ryzyka miał w swojej ofercie. Wtedy w BetX cashback mógł wynieść nawet 200 złotych ze zwrotem od razu na konto depozytowe! Na ten moment zakładu bez ryzyka BetX nie oferuje. Istnieje za to inna ciekawa promocja, której również warto się przyjrzeć. Cashback opiera się na zwrocie pieniędzy, które potencjalnie byśmy przegrali. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamiast normalnego zakładu bez ryzyka BetX oferował darmowe środki na początku gry w postaci freebetów. Jeśli będziemy zawierać kupony za pieniądze bukmachera, tak naprawdę obstawiamy bez ryzyka. Porażka skutkuje po prostu utratą bonusu otrzymanego od BetX, a nie własnych środków. Co więcej, w przypadku wygranej nie mamy żadnych dodatkowych warunków obrotu. Wygrany kupon powoduje dopisanie pieniędzy do naszego konta depozytowego, skąd od razu możemy je wypłacić na swoje konto bankowe. Dlatego, mimo że typowego zakładu bez ryzyka BetX nie proponuje, oferuje go w formie freebetów.

Przeczytaj: Dlaczego Typiko zmienił się w BetX?

Freebety startowe w BetX

Freebet to inaczej zakład za darmo. Nie jest to zakład bez ryzyka, ponieważ nie gramy za swoje pieniądze, tylko za te otrzymane od bukmachera. Chociaż w BetX cashback nie jest na razie dostępny, bukmacher proponuje graczom freebety, czyli określoną pulę pieniężną na zawieranie kuponów. Na start, BetX przygotował promocję nazwaną “Zgoda Buduje”. Co to znaczy? Przy założeniu konta i zatwierdzeniu zgód marketingowych nowi użytkownicy otrzymują atrakcyjny freebet Betx na kwotę 25 zł. Przysługuje on w formie zakładu o wartości 2.00 zł z mnożnikiem kursu 12.5. Można więc uznać, że mimo braku w BetX zakładu bez ryzyka, jest to bardzo dobra promocja, a może nawet lepsza. Dlaczego lepsza? Nie musimy przegrać kuponu, aby dostać w BetX cashback.

Nasz kupon postawiony za środki bukmachera może okazać się wygrany. Jeśli jednak przegramy kupon, nic nie tracimy. Co więcej, jeśli obstawiamy za nie swoje pieniądze, motywuje to do bardziej agresywnego typowania. Takie działanie jest w pełni uzasadnione. Nie trzeba się ograniczać, ponieważ wychodzi na to, że bukmacher ponosi całe ryzyko. Jedynym minusem freebetu, który czyni go gorszym od zakładu bez ryzyka, jest to, że pieniądze otrzymywane od bukmachera dotyczą zazwyczaj niższych kwot. Jednak zasada ich działania pozostaje podobna — obstawiamy za pieniądze bukmachera, czyli tak naprawdę nie ponosimy ryzyka straty własnych środków.

Zobacz też: Opinie Betx

✔️ Czy będzie w BetX zakład bez ryzyka?

kupon bez ryzyka betx

Dobrze wiemy, że zakład bez ryzyka to najlepsza promocja i gracze czekają, aby założyć konto tylko po to, żeby z niego skorzystać. W BetX już wcześniej był dostępny zakład bez ryzyka z maksymalnym zwrotem do 200 złotych. Czy jest możliwość, aby znów cashback BetX był w bonusach powitalnych? Na to pytanie nie znamy do końca odpowiedzi, ale jest to bardzo prawdopodobne. Gracze wyczekują tej promocji jak żadnej innej, więc BetX chcąc umocnić się na rynku bukmacherów, powinien ją z powrotem wprowadzić. Ponowny zakład bez ryzyka na kwotę 200 zł byłby tutaj idealnym rozwiązaniem. Wysoka wartość zwrotu w połączeniu z niskimi, lub żadnymi warunkami dodatkowego obrotu bonusowymi środkami, pozwoliłyby bardzo dobrze odpowiedzieć na potrzeby graczy. Nagrodą dla bukmachera stałoby się pozyskanie nowego grona zarejestrowanych użytkowników serwisu internetowego. Można tu mówić o zasadzie win-win, gracze mają solidny powód do założenia konta i przetestowania usług tego bukmachera, on zaś zyskuje potencjalnych klientów i popularność.

Zobacz: BetX aplikacja

Czy warto będzie skorzystać z cashback BetX?

Chociaż zakład bez ryzyka działa tylko jeden raz, wielu graczy zyskało dzięki niemu pokaźną pulę pieniędzy. W cashbacku tak naprawdę chodzi o to, aby nie musieć z niego korzystać. Celem staje się wygrana po wysokiej stawce, podparta gwarancją zwrotu środków na konto. Można również zaryzykować zagraniem kuponu z wyższym kursem, ponieważ w przypadku nietrafienia kuponu środki i tak zostaną zwrócone. Zwykle najbardziej gracze cenią zakłady, które oferują zwrot pieniędzy na depozyt. Niektórzy bukmacherzy nie mogą sobie jednak na to pozwolić i proponują zwrócenie stawki w formie bonusu. Należy go wtedy kilkakrotnie obrócić. Najbardziej atrakcyjną formą jest jednak oddanie stawki bez konieczności obrotu – wtedy możemy od razu wypłacić pieniądze. Oferując zakład bez ryzyka bez konieczności obrotu, BetX znacznie zwiększyłby atrakcyjność swojej oferty powitalnej. Z uwagi na to mamy nadzieję, że cashback wkrótce się pojawi u tego bukmachera.

Czy na BetX jest zakład bez ryzyka? Tak, na BetX jest zakład bez ryzyka dla wszystkich nowych użytkowników, lecz jest to promocja okresowa. Do ilu złotych mogę zagrać zakład bez ryzyka na BetX?  Taki zakład możesz zagrać najczęściej do 200 zł.