Choć Fame Friday Arena miało miejsce nie tak dawno temu, to federacja już przygotowuje nas na kolejne wydarzenie. Mowa o FAME MMA 19, które ma odbyć się 2 września 2023 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Uczestnicy walk i same nazwiska zaczynają być publikowane przez organizatorów. Niektórych mieliśmy okazję poznać już podczas ostatniej gali. Teraz w gronie zawodników witamy nowego członka, a jest nim Xayoo!

Xayoo w walce na FAME MMA 19 - Z kim zawalczy?

Na najbliższej gali organizacji Fame MMA w oktagonie będziemy mieli okazję powitać między innymi Sheeyę w walce z Dominiką Rybak, czy też sportowca Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Teraz dowiadujemy się, że do tego grona dołącza nie kto inny, jak władca polskiego Twitcha, czyli Marcin "Xayoo" Majkut. Już w komunikacie ogłoszono, że mężczyzna swoją walkę zamierza odbyć w K-1. Kto jednak będzie jego przeciwnikiem?

Jak wiadomo, zawodnik ma już za sobą dwie walki. Pierwszą z nich odbył Nitrem, a kolejną z Konopskym i w obu udało mu się osiągnąć zwycięstwo. Kolejna gala ma być momentem, kiedy swój rekord zaokrągli do trzech wygranych. W poście oznajmującym pojawienie się Majkuta na 19 edycji zaznaczono, że zmierzy się on z twórcą młodego pokolenia. Wiele osób zastanawia się, kim może być ten tajemniczy przeciwnik.

Jak wspominaliśmy jakiś czas temu, Boxdel obiecał walkę na Fame rozwijającemu się młodemu TikTokerowi, który aktualnie zdobywa sporą popularność. Mowa rzecz jasna o Latwogang, który miał już kolaboracje z takimi osobami, jak Budda, czy Quebonafide. Fani również obstawiają tę teorię, jednak inni wymieniają w swoich typach Nitra, Disa, czy też Frania. O jego tożsamości przekonamy się już niebawem.