Xayoo ostatnio na swoim streamie wypowiedział się na temat jego byłego przeciwnika, który miał wystąpić na kolejnej edycji Bitej Śmietanki. Marcin powiedział, że nie da się z tym człowiekiem dogadać i nie będzie go na Bitej Śmietance 3.

Marcin o Daro Lwie

Ostatnio Xayoo prowadził transmisje na żywo, gdzie został poruszony temat wystąpienia Daro Lwa na nowej edycji Bitej Śmietanki. Daro prawdopodobnie miał się bić na dwoje zawodników Xayoo Industries – LukiegoSteve’a oraz Vysotzkiego. Jednak wypowiedź Xayoo potwierdziła nam, że Daro Lew nie wystąpi na Bitej Śmietance 3.

Darek Lew widzowie to frajerzyna. Problem jest taki, że niepełnosprawni umysłowo mają niepełną sprawność w dogadywaniu czegoś. No i niestety wyszło na to, że Daro Lew powiedział mi zaraz przed bokserską walką z Bagietą, że on na Bitej Śmietance może się bić z rodzynkami, tylko i wyłącznie w MMA, w małych rękawicach. Gdzie to chłopy co ważą 30 kilo mniej od niego. Bo powiedział, że jest zawodnikiem MMA i w innej formule, innych rękawicach się bić nie będzie […]. Także żul się obsrał niestety LukiegoSteve’a i Vysotzkiego. Miał być fajny pojedynek, no ale niestety Daro Lew to debil i pokraka umysłowa.

Jak na razie dalej nie została podana dokładna informacja, kiedy Bita Śmietanka 3 się odbędzie oraz jak będzie wyglądała karta walk. Wiemy jedynie, że jest ona cały czas realizowana i prawdopodobnie odbędzie się w maju.