Kolejna edycja Bitej Śmietanki już w trakcie realizacji! Druga edycja gali organizowanej przez Xayoo cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem oraz bardzo dobrym odbiorem wśród widzów, więc przyszedł czas na kolejną.

Bita Śmietanka 3 - już wkrótce!

Xayoo poinformował nas na Twitterze o kolejnej gali i o tym, że szuka nowych zawodników do zbliżającego się wydarzenia. Czasu nie ma za dużo, bo jak dodał gala ma odbyć się mniej więcej za jakieś dwa tygodnie. Aktualnie na karcie walk Bitej Śmietanki 3 są dwie osoby, LukiSteve i OliTroli.

Jak wspomniał Xayoo, będzie to również gala charytatywna, której głównym celem będzie zebranie jak największej ilości środków na pomoc. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony prawdopodobnie na wsparcie dla zwierzaków. Wiemy też, że Mokry Suchar jest aktualnie w trakcie przygotowania tego wydarzenia, więc wkrótce możemy spodziewać się dokładniejszych informacji. Dodatkowo dla osób, które chcą mieć możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu, należy zgłosić się poprzez wiadomość prywatną do Marcina na Instagramie.