Od rozpoczęcia kontynuacji Pandora Gate w Internecie atmosfera jest naprawdę napięta. Można zauważyć, że ponownie to Boxdel obrywa najwięcej podczas całej dramy. Co więcej, nie wystąpił on na ostatnim odcinku GOATS, a skład członków projektu całkowicie się zmienił.

Nowy skład GOATS - Jak wygląda?

Zaledwie dwa miesiące temu mogliśmy usłyszeć o oficjalnym powrocie Boxdela do federacji. Jednak ostatnio wszystko idzie wbrew jego myśli, ponieważ istnieją spekulacje, że Michał i Wojtek Gola nie pojawią się na FAME MMA 21. Trzeba jednak czekać na więcej informacji, ponieważ jak wynika z wypowiedzi włodarzy - jest to prawdopodobnie tylko chwilowy kryzys.

Jak wiadomo, jednym ze wspólnych projektów zawodników było GOATS. Brali w nim udział Wojtek Gola, Boxdel, Wardęga, Izak i Kacper Błoński. Jednak na ostatnim odcinku z całego składu pojawił się tylko Wojtek. Obecność nowych osób całkowicie zdziwiła widownię.

W aktualnym składzie GOATS możemy znaleźć Amadeusza Ferrariego, Karlito, Wojtka Golę oraz jego dziewczynę. Warto zauważyć, że w studiu znajdują się zdjęcia byłych uczestników projektu - możliwe, że ich nieobecność jest chwilowa.

GOATS 2.0 - Nowy projekt

Na ostatnich Aferkach Boxdel poruszył także temat innego projektu, którego twórcą ma być jego kolega. Mogliśmy usłyszeć, że to właśnie znajomy Michała chętnie chciałby zrobić coś, co realnie stworzy konkurencję dla GOATS. Boxdel pokazał również, jak może wyglądać skład ekipy nowego projektu:

  • Don Kasjo
  • Kolega na "B"
  • Robert Pasut
  • Wiewiór
  • Josef Bratan