Afera w Internecie związana z Boxdelem, Wardęgą i Konopskim trwa. Choć Boxdel tłumaczy się z zarzutów, to wciąż nie omieszka mówić o innych osobach związanych z Pandora Gate, zakazanymi substancjami i nie tylko. W jednej ze swoich wypowiedzi odniósł się do przyszłości FAME MMA.

Przyszłość Wojtka Goli i Boxdela w FAME MMA

Jak wiadomo, Wojtek Gola oraz Michał "Boxdel" Baron od lat zajmowali stanowiska włodarzy FAME MMA. Jak wiadomo jednak ostatnio oboje mniej lub bardziej, biorą udział w internetowej aferze. Nie wpływa to oczywiście pozytywnie na PR organizacji, co nie jest tajemnicą. Na ten temat postanowił jednak szerzej wypowiedzieć się sam Boxdel, odnosząc się do przyszłości jego i Wojtka w federacji.

FAME przetrwa. Nie ma opcji, żeby tak nie było, jednak ja i Wojtek na jakiś będziemy musieli się zofflinować po prostu. Bardzo prawdopodobne, że na następnej gali FAME 21 (...) To jest na razie pomysł. (...) Decyzja jest spowodowana aktualnymi wydarzeniami. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale takie są plany PR-owe.

Czy to oznacza, że nie zobaczymy już tej dwójki w roli włodarzy? O tym najpewniej dowiemy się w najbliższym czasie, gdyż na ten moment organizacja nie wystosowała żadnego stanowiska w tej sprawie. Warto jednak dodać, że z tej racji, choć karta walk FAME MMA 21 jest już dostępna, to przebieg tego wydarzenia może nas zaskoczyć.

Pojawia się również pytanie, kto miałby zastąpić Wojtka Golę i Boxdela w tych rolach. Wiele osób wyraża swoje oburzenie, twierdząc, że z tej dwójki tylko Boxdel powinien stracić możliwość bycia włodarzem. Co więcej, komentujący zarzucają Michałowi, że ciągnie Golę za sobą na dno.