Początkowo kontynuacja Pandora Gate była ciekawa i niespodziewana. Jednak z dnia na dzień cała afera stała się męczącą przepychanką - odpowiedź za odpowiedzią. Na ten moment Boxdel dodał na swój kanał aż cztery filmy zaledwie w cztery dni.

Boxdel ponownie się tłumaczy i odpowiada Wardędze

Niedawno to Wardęga odpowiedział Boxdelowi i przeprosił za swój stary materiał przedstawiający "Boobsmana". Przy okazji zarzucił on Michałowi, że podobno nigdy nie przeszkadzał mu ten film. Wypomniał go dopiero, jak znalazł się w złej pozycji w Internecie.

Boxdel odpowiedział na to bardzo wymijająco. Michał sprostował, że nie kojarzy, żeby coś takiego mówił. Nie odniósł się on do dalszej części wypowiedzi Wardęgi - po prostu stwierdził, że nie było takiej sytuacji.

Czy Boxdel płaci ludziom za bronienie go?

Co więcej, Wardęga oskarżył Boxdela również o to, że manipuluje on komentarzami oraz przekupuje ludzi. Jak wyjaśnia Michał - posiada on jedynie dwóch znajomych na Twitterze, a bronią go dlatego, że się z nim po prostu kolegują. Według Boxdela widzowie są właśnie po to, by za nim stanąć. Dlatego zarzut o płaceniu innym za aktywność na mediach społecznościowych został obalony.