Stosić vs Scheffel: typy i kursy na jedno ze starć karty walk KSW Epic. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas wagi lekkiej, a zatem powinniśmy być świadkami niezwykle emocjonującego widowiska. Kto wygra walkę Stosić vs Scheffel?

Typy na Stosić vs Scheffel - KSW Epic

Darko Stosić w organizacji KSW przegrał tylko z aktualnym mistrzem Philem de Friesem i aktualnie jest po dwóch zwycięstwach z rzędu. Matheus Scheffel w ostatnich dwóch latach występował w organizacji PFL. Zanotował tam sześć walk, z których wygrał tylko dwie.

Stosić w ostatnich walkach potwierdził, że jego największą bronią jest potężne uderzenie. Wygrywał pewnie i brutalnie. Scheffel natomiast nie ma dobrego czasu. Ostatnie pojedynki przegrywał już w pierwszych rundach, a dodatkowo ostatnią walkę stoczył w czerwcu zeszłego roku. Brakuje mu zatem aktywności.

Według nas Stosić będzie w stanie narzucić w tej walce swój styl i po raz kolejny powinniśmy zobaczyć efektowny nokaut w wykonaniu Serba. Walkę Stosić vs Scheffel można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Darko Stosić

Kursy na Stosić vs Scheffel

Kursy na Stosić vs Scheffel, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Darko Stosić. Kurs na wygraną Serba wynosi 1.40, natomiast triumf Matheusa Scheffela został oszacowany na 2.95.

Stosić vs Scheffel - zakłady bukmacherskie - KSW Epic

Zakłady bukmacherskie na walkę Stosić vs Scheffel są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Stosić vs Scheffel znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Stosić vs Scheffel - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Stosić vs Scheffel? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP i odbierz bonus 3754 + freebet 400 PLN na walkę Khalidov vs Adamek!