Haratyk vs Wójcik: typy i kursy na jedno ze starć karty walk KSW Epic. Będzie to drugi półfinał turnieju w wadze półciężkiej, który wyłoni nowego mistrza tej kategorii. Kto wygra walkę Haratyk vs Wójcik?

Typy na Haratyk vs Wójcik - KSW Epic

Według wielu walka Haratyka z Wójcik jest przedwczesnym finałem turnieju na KSW Epic. Obaj zawodnicy bowiem byli największymi faworytami do zdobycia pasa. Kibice w głosowaniu zadecydowali jednak, że do tej konfrontacji dojdzie już w półfinale.

Marcin Wójcik ma za sobą świetną passę. Jest bowiem na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Haratyk natomiast wygrał cztery z pięciu ostatnich starć. Należy jednak zaznaczyć, że Rafał Haratyk mierzył się ze znacznie bardziej wymagającymi przeciwnikami.

Naszym zdaniem lepszy w tej walce okaże się Haratyk. 36-latek wydaje się bardziej przetestowanym zawodnikiem na najwyższym poziomie, a w walce z Erslanem udowodnił, że znajduje się na fali wznoszącej. Walkę Haratyk vs Wójcik można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Rafał Haratyk

Kursy na Haratyk vs Wójcik

Kursy na Haratyk vs Wójcik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów będzie to najbardziej wyrównane starcie na całej gali. Kurs jest bowiem identyczny na obu zawodników i wynosi po 1.90.

Haratyk vs Wójcik - zakłady bukmacherskie - KSW Epic

Zakłady bukmacherskie na walkę Haratyk vs Wójcik są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Haratyk vs Wójcik znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Haratyk vs Wójcik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Haratyk vs Wójcik? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP i odbierz bonus 3754 + freebet 400 PLN na walkę Khalidov vs Adamek!