Erslan vs Gnidko: typy i kursy na jeden z pojedynków karty walk KSW Epic. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas wagi lekkiej, a zatem powinniśmy być świadkami niezwykle emocjonującego widowiska. Kto wygra walkę Erslan vs Gnidko?

Typy na Erslan vs Gnidko - KSW Epic

Ivan Erslan w ostatniej walce doznał bolesnej porażki z Rafałem Haratykiem. Przekreśliła ona bowiem szanse Chorwata na udział w turnieju, który wyłoni nowego mistrza kategorii półciężkiej. Gnidko natomiast również jest po porażce. Ukrainiec poległ w mistrzowskim starciu z Ibrahimem Chuzhigaevem.

W naszym typowaniu stawiamy na Erslana. Chorwat jest nieco bardziej doświadczony i jeśli walka wyjdzie poza pierwszą rundę to powinien zyskać dość znaczącą przewagę. Gnidko w walce z Chuzhigaevem pokazał bowiem, że posiada jeszcze braki kondycyjne. Chorwat natomiast przewalczył z byłym mistrzem KSW pełen dystans. Walkę Erslan vs Gnidko można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Ivan Erslan

Kursy na Erslan vs Gnidko

Kursy na Erslan vs Gnidko, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Bogdan Gnidko. Kurs na wygraną Ukraińca wynosi 1.75, natomiast triumf Erslana został oszacowany na 2.10.

Erslan vs Gnidko - zakłady bukmacherskie - KSW Epic

Zakłady bukmacherskie na walkę Erslan vs Gnidko są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Erslan vs Gnidko znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Erslan vs Gnidko - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Erslan vs Gnidko? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP i odbierz bonus 3754 + freebet 400 PLN na walkę Khalidov vs Adamek!