Piwowarczyk vs Silva: typy i kursy na jedno ze starć karty walk KSW Epic. Będzie to pierwsza walka turnieju wagi półciężkiej, który wyłoni nowego mistrza tej kategorii. Kto wygra walkę Piwowarczyk vs Silva?

Typy na Piwowarczyk vs Silva - KSW Epic

Damian Piwowarczyk ma za sobą dwie bardzo dobre walki. 26-latek pokonał bowiem już w pierwszych rundach Gładkowicza oraz Sudolskiego. Kleber Silva również jest po dwóch świetnych występach. Brazyliczyk przed czasem zwyciężął w KSW z Kijańczukiem oraz Sudolskim.

W naszym typowaniu stawiamy na zdecydowanie bardziej doświadczonego Silvę. 36-latek od samego początku był niedoceniany w KSW, jednak udowodnił, że mimo upływu lat wciąż jest w dobrej dyspozycji. Walkę Piwowarczyk vs Silva można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Kleber Silva

Kursy na Piwowarczyk vs Silva

Kursy na Piwowarczyk vs Silva, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tego starcia jest Damian Piwowarczyk. Kurs na wygraną Polaka wynosi 1.64, natomiast zwycięstwo Klebera Silvy zostało oszacowane na 2.26.

Piwowarczyk vs Silva - zakłady bukmacherskie - KSW Epic

Zakłady bukmacherskie na walkę Piwowarczyk vs Silva są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Piwowarczyk vs Silva znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na Piwowarczyk vs Silva - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Piwowarczyk vs Silva? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP i odbierz bonus 3754 + freebet 400 PLN na walkę Khalidov vs Adamek!