De Fries vs Barnett: typy i kursy na jedno ze starć karty walk KSW Epic. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas wagi lekkiej, a zatem powinniśmy być świadkami niezwykle emocjonującego widowiska. Kto wygra walkę De Fries vs Barnett?

Typy na De Fries vs Barnett - KSW Epic

Josh Barnett to bez wątpienia wybitny parterowiec. Amerykanin ma na swoim koniec wiele sukcesów, między innymi mistrzostwo świata w brazylijskim jiu jitsu no-gi z 2009 roku. De Fries jednak w swoim walkach udowadniał, że grappling również jest jego mocną stroną.

W naszym typowaniu stawiamy na aktualnego mistrza KSW. Anglik jest młodszy, aktywny i od dłuższego czasu znajduje się w fenomenalnej formie. Walkę De Fries vs Barnett można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

TYP: Phil de Fries

Kursy na De Fries vs Barnett

Kursy na De Fries vs Barnett, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów nieznacznym faworytem tego pojedynku jest Phil de Fries. Kurs na wygraną aktualnego mistrza KSW wynosi 1.75, natomiast triumf Josha Barnetta został oszacowany na 4.22. Możliwy jest też remis, na który kurs wynosi 3.75.

De Fries vs Barnett - zakłady bukmacherskie - KSW Epic

Zakłady bukmacherskie na walkę De Fries vs Barnett są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę De Fries vs Barnett znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

Typy na De Fries vs Barnett - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę De Fries vs Barnett? Organizacja KSW to bez wątpienia najlepsza organizacja MMA w Polsce. Nic zatem dziwnego, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher Superbet.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Załóż konto z kodem promocyjnym Superbet: TYPERVIP i odbierz bonus 3754 + freebet 400 PLN na walkę Khalidov vs Adamek!