System 1-3-2-6

0

System zwany inaczej rosnącą progresją. Kursy jakie będą nas interesować to 2.0 i wyżej. Całość składa się z 4 kolejnych poziomów.

Poziom 1 – Stawiamy zakład za 1 jednostkę po kursie 2.0. Jeśli wygramy jesteśmy 1 jednostkę do przodu, jeśli przegramy tracimy nasz wkład i zaczynamy system od nowa – od pierwszego poziomu.

Jeśli natomiast wygraliśmy:
Poziom 2 – Stawiamy cały nasz dostępny kapitał czyli 3 jednostki, kurs oczywiście minimum 2.0. W przypadku wygranej na swoim koncie mamy 6 jednostek (jeśli trafiliśmy dokładnie 2,0), w przypadku przegranej wyzerowaliśmy się i zaczynamy drugie podejście, kończąc system ze stratą 2j.
Jeśli natomiast wygraliśmy:

Poziom 3 – Stawiamy zakład po kursie 2.0 za dwie jednostki, w przypadku wygranej mamy zysk +6j na czysto. Przegrywając kończymy zabawę z czystym zyskiem 2j.
Jeśli natomiast wygraliśmy:

Poziom 4 – Tym razem stawiamy zakład za 6 jednostek (1 nam zostaje). Od wyniku tego zakładu zależy bardzo dużo, ponieważ w przypadku wygranej nasz łączny budżet wzrośnie do 13 jednostek (13-1 jednostka początkowa = 12 jednostek czystego zysku). W przypadku przegranej zostajemy z budżetem 1 jednostki początkowej możemy zacząć naszą zabawę od początku.

Nie warto oczywiście inwestować całości naszego bankrolla na ten system. Przykładowo mając na koncie 100zł można sobie ustalić, że 1 jednostka to będzie 10zł, zatem całą zabawę zaczniemy inwestując tylko te 10zł na jeden system.
Przegrywając na pierwszy etapie jesteśmy -1j (pierwszy nie wszedł)
Przegrywając na drugim etapie jesteśmy -2j (pierwszy wszedł, drugi nie)
Przegrywając na trzecim etapie kończymy z zyskiem 2j (pierwszy, drugi wszedł, trzeci nie)
Przegrywając na czwartym etapie kończymy na zero (pierwszy, drugi, trzeci wszedł, czwarty nie)
Wygrywając cały system jesteśmy 12j do przodu
System stosowany w ruletce oraz sportach

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o