ODBIERZ CASHBACK

DO 1300 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ CASHBACK

DO 1300 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Superbet to legalny polski bukmacher, który przyjmuje zakłady zarówno w tradycyjnych punktach stacjonarnych, jak i online poprzez stronę internetową oraz aplikację mobilną. Czy jest możliwa w Superbet gra bez podatku? Superbet zakłady bukmacherskie bez podatku – jak grać bez podatku? Happy hour Superbet – czy tego typu promocja znajduje się w ofercie tej firmy?

Superbet bez podatku

Superbet bez podatku – czy gra u legalnego bukmachera w Polsce bez podatku jest możliwa? Nie, nie jest. Po tym, jak w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej, na graczy w naszym kraju został nałożony podatek w wysokości 12 procent. Ten, który pobierany jest od stawki na danym kuponie. Dla przykładu – jeśli stawką na naszym kuponie jest 10 złotych, w rzeczywistości gramy za 8,80 zł, gdyż od stawki zostało odjęte właśnie wspomniane wyżej 12%.

Superbet bez podatku, podobnie jak w przypadku innych firm, nie idzie więc w parze. To z pewnością smuci wielu graczy pamiętających czasy, gdy stawka faktycznie była taka, jak włożona suma. W przeciwieństwie do tego, jak ma to miejsce dziś, czyli pomniejszone o konkretny podatek.

Superbet gra bez podatku

Superbet gra bez podatku nie jest więc możliwa. Bukmacherzy oferują jednak wiele promocji, żeby na swój sposób zrekompensować ten fakt swoim graczom. W przypadku Superbet są to między innymi tradycyjne bonusy przy rejestracji, jak specjalny bonus powitalny Superbet dla nowych graczy — cashback do 1300 złotych i dodatkowe 200 złotych na start.

Z pewnością wielu graczy wolałoby, żeby Superbet gra bez podatku była w ofercie. Niestety – nie znajdziemy tego ani w przypadku tej firmy, ani żadnej innej legalnej w Polsce. Oczywiście – firmy czasami biorą na siebie podatek. Dzięki czemu gracz nie odczuwa faktu, że jego stawka jest pomniejszana o 12 procent. W praktyce jednak ten podatek wciąż istnieje. Natomiast tego typu promocje są sporadyczne i często dotyczą tylko kolejnego zdarzenia, dyscypliny sportu czy konkretnych godzin, kiedy można z takiego udogodnienia skorzystać.

✔️Superbet zakłady bukmacherskie bez podatku

superbet happy hour

Superbet zakłady bukmacherskie bez podatku – czy to w ogóle kiedykolwiek będzie możliwe? Wielu graczy z pewnością zastanawia się, czy na rynek wejdzie bukmacher, który będzie oferował graczom grę bez podatku. Wydaje się to nieprawdopodobne, gdyż koszty, jakie bukmacher musiałby na siebie wziąć, byłyby ogromne. Superbet zakłady bukmacherskie bez podatku – nie należy się spodziewać, że kiedykolwiek się to wydarzy. Superbet, podobnie jak wszystkie pozostałe legalne firmy w Polsce, muszą pozostawić kwestię podatku po stronie gracza.

Żeby było inaczej, musiałoby się zmienić prawo, jeśli chodzi o przepisy hazardowe w Polsce, ale na to się z pewnością nie zanosi – przynajmniej w najbliższym czasie.

Superbet bukmacher bez podatku

Superbet bukmacher bez podatku – o takiej informacji z pewnością marzą wszyscy gracze w Polsce. Niestety – są to co najwyżej marzenia i sny, a nie realne oferty legalnego bukmachera w Polsce. Zamiast Superbet bukmacher bez podatku, firma oferuje szereg innych bonusów, które powinny zadowolić najbardziej wybrednych graczy. Można skorzystać między innymi z promocji „Super Szansa”, dzięki której w momencie, gdy na kuponie nie wejdzie nam jeden mecz, nie zostajemy z pustymi rękoma — a raczej w tym przypadku z pustą kieszenią. Należy jednak dokładnie zapoznać się z regulaminem oferty, gdyż w zapisach dowiemy się konkretów na temat tego, jaki minimalny kurs musi mieć każde zdarzenie na kuponie oraz na czym polega „wygrana” w momencie, gdy jeden mecz okaże się nietrafiony.

Happy hour Superbet

superbet obstawinie bez podatku

Happy hour Superbet – czy ten konkretny bukmacher posiada w swojej ofercie taką promocję? W zakładce „promocje” na oficjalnej stronie bukmachera próżno szukać na ten temat informacji. Czym są happy hour, czyli „szczęśliwe godziny”? To promocja bukmachera, w której trakcie trwania (na przykład w poniedziałki od godziny 10 do 12) gracz może typować zdarzenia bez podatku, czyli grając za taką stawkę, za jaką faktycznie obstawił dane zdarzenia czy kupon. Dla przykładu – gdy typer zawiera zakład za 10 złotych po kursie 2.00, do wygrania ma 20 złotych, a nie kwotę pomniejszoną o standardowy podatek, jak ma to miejsce poza godzinami promocji happy hour.

Patrząc na to, że tego typu promocje cieszą się sporym zainteresowaniem, nie należy wykluczyć, że happy hour Superbet pojawi się również w ofercie tej firmy, co z pewnością przyciągnęłoby nowych graczy, a tych aktualnych zachęciło do zawierania zakładów w trakcie trwania promocji.

W ostatnim czasie bukmacher Superbet postawił ogromny nacisk na promowanie swojej firmy przy pomocy znanych sportowców czy dziennikarzy. Twarzami Superbet są między innymi mistrz UFC — Jan Błachowicz czy byli piłkarze reprezentacji Polski — Sławomir Peszko i Jerzy Dudek. Nie można więc wykluczyć poszerzenia oferty o happy hour Superbet. Dzięki czemu kolejni gracze usłyszą o takim bukmacherze, jak Superbet. Oczywiście, zarówno jeśli chodzi o zakłady internetowe, jak i te stacjonarne w klasycznych punktach.

Sprawdź też: Superbet freebet

1. Czy można grać bez podatku na Superbet? Na Superbet możesz grać bez podatku gry wirtualne. Aby grać sporty wirtualne bez podatku na Superbet, należy złożyć kupon kumulowany z 3 zdarzeniami. 2. Czy niepłacenie podatku jest legalne? Niestety w Polsce należy płacić podatek od gier. Jednakowoż czasem bukmacherzy biorą na siebie 12% podatku. W następstwie nazywają to w przenośni grą bez podatku, bo gracz nie musi go płacić.