Będąc za półmetkiem starć na karcie walk KSW 83 Colosseum 2, powitaliśmy w klatce Arkadiusza Wrzoska i Bogdana Stoicę. Po raz kolejny w trakcie gali mamy do czynienia z wysokimi oczekiwania, zwłaszcza po tym, jak Materla znokautował Paczulskiego! Wielkie emocje i pokaz doświadczenia to coś, na co tutaj liczyliśmy.

Wrzosek pokonuje Stoicę w 2 minuty 9 sekund - KSW 83

Czas na starcie w kategorii ciężkiej między Arkadiuszem Wrzoskiem i Bogdanem Stoicą. Dominacja pierwszego z wymienionych była widoczna od początku pierwszej rundy. Świetnie wykorzystał sytuację w parterze i po chwili mogliśmy wydać ogłoszenie, że Arkadiusz Wrzosek pokonał Bogdana Stoicę na KSW 83 Colosseum 2!

Całość trwała zaledwie 2 minuty 9 sekund, co zdecydowanie zalicza się do jednych z najlepiej zakończonych pojedynków dzisiejszego wieczoru. Jest to najbardziej satysfakcjonujący prezent dla zwycięzcy, który ma dzisiaj urodziny. Z tego też tytułu cały stadion, czyli 50 tysięcy osób odśpiewało mu Sto lat!

Wyjaśnił on również, że nie każdemu może spodobać się sposób, w jaki wygrał, jednak wskazuje, że przez ostatni czas sporo się nauczył. Całość została podsumowana podziękowanie dla rodziny, najbliższych, ale również miastu Warszawa, któremu ogromnie wiele zawdzięcza.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2