Wszystkie walki KSW 83: Colosseum 2

Wyniki gali KSW 83: Colosseum 2. Relacja na żywo KSW 83: Colosseum 2. Czerwcowe wydarzenie to historyczna druga już gala na Stadionie Narodowym w Warszawie. Głównym pojedynkiem było starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem oraz Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Wiemy kto wygrał na KSW 83: Colosseum 2!

KSW 83: Colosseum 2 wyniki

Jako pierwsi do klatki weszli Sebastian Romanowski i Mariusz Joniak. Panowie wzięli ten pojedynek na kilkadziesiąt godzin przed wydarzeniem. Faworytem według bukmacherów był Joniak, który debiutował w organizacji KSW. I nie mylili się. Starcie potrwało na pełnym dystansie, a wygrał je na kartach sędziowskich Mariusz Joniak.

W drugim pojedynku pojawili się dwaj debiutanci w organizacji KSW, Krzysztof Głowacki i Patryk Tołkaczewski. Walka zakończyła się fenomenalnym nokautem z dołu ze strony Głowackiego!

Trzecia walka na KSW Colosseum 2 pierwotnie miała się odbyć na wcześniejszej edycji. Mowa tutaj o starciu Czecha, Leo Brichty i Polaka, Macieja Kazieczki. Panowie pokazali mnóstwo świetnych wymian stójkowych, ale to Brichta zdaniem sędziów był w tym starciu lepszy.

Srogą lekcję MMA dostał w klatce na Narodowym Adam Soldaev, który przegrał z Danielem Rutkowskim jednogłośną decyzją sędziów. Jest to pierwsza porażka Soldaeva od 2015 roku.

W piątej walce doszło do rewanżu Szymański vs Mircea. Pierwszy ich pojedynek zakończył się wygraną Polaka. Tym razem Szymański musiał uznać wyższość Mołdawianina, przegrywając przez niejednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 28-29).

Niesamowitym podbródkowym popisał się Michał Materla, który w szóstym starciu znokautował w pierwszej rundzie Radosława Paczuskiego.

Z Arkadiuszem Wrzoskiem świętującym swoje urodziny nie poradził sobie debiutujący w MMA Bogdan Stoica, który odklepał w pierwszej rundzie.

W pierwszej walce o pas mistrzowski w kategorii średniej zmierzyli się Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski. Po brutalnym starciu, które zostało przerwane w połowie piątej rundy, pas podniósł Pawlak, który wygrał przez TKO.

Po niej mieliśmy jedno z najciekawszych starć na gali KSW 83. Zmierzyli się w nim Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka. W pierwszej rundzie Pudzianowski świetnie przechwycił latające kolano Szpilki i obalił rywala, jednak w parterze niewiele zrobił. W drugiej odsłonie "Pudzian" popełnił spory błąd, wchodząc w wymianę ze Szpilką. Artur trafił mocnym lewym sierpem i znokautował Pudzianowskiego.

Co-main event

Fani zgromadzeni na Stadionie Narodowym i przed telewizorami czekali na starcie o pas mistrzowski w kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Salahdinem Parnassem. Polak niestety podczas rozgrzewki zerwał więzadła w kolanie i w ostatniej chwili wypadł z pojedynku.

Walka wieczoru

W starciu wieczoru Mamed Khalidov zmierzył się w trzecim bezpośrednim starciu w historii ze Scottem Askhamem. W trzeciej rundzie Mamed najpierw trafił Anglika kopnięciem w korpus, a następnie kolanem w głowę, nokautując rywala.

KSW 83: Colosseum 2 wyniki walk

Czy KSW 83: Colosseum 2 przyniosło niespodziewane wyniki walk? Czy faworyci sprostali wyzwaniom, jakie czekały na nich w klatce? Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2:

Walka wieczoru

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

 

colosseum 2 baner

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoica z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!