Na karcie walk KSW 83 Colosseum 2 środkowe miejsce zajmuje walka, w której zmierzyli się Radosław Paczulski oraz Michał Materla. Przed ich starciem pojawiła się prezentacja zawodników z oprawą muzyczną w wykonaniu rapera Kizo. Było to idealne podniosłe wprowadzenie do starcia obu panów.

Michał Materla znokautował Radosława Paczulskiego w 1 rundzie!

Michał Materla zmagał się z problemami zdrowotnymi przed wieloma pojedynkami, jednak w tym wypadku miał być w swojej jednej z najlepszych form. W tym przypadku nikt się nie pomylił! Niemal po kilku mrugnięciach mogliśmy zobaczyć, jak Michał Materla nokautuje Radosława Paczulskiego w 1 rundzie gali KSW 83 Colosseum 2! Udało mu się to po 1 minucie i 37 sekundach!

https://twitter.com/ScottishProble/status/1665084282350497794?s=20

Tym wynikiem mężczyzna zdecydowanie zamknął buzie wszystkim, którzy wysyłali go na emeryturę. Jeszcze przed walką komentatorzy wspominali o nienawistnych komentarzach w stronę przyszłego zwycięzcy. Wszystkie odnosiły się do jego wieku, gdyż w tym momencie Michał Materla ma 39 lat i wciąż zaskakuje siłą oraz doświadczeniem.

Cały stadion drży od wielkich starć i nieprawdopodobnych nokautów. Nikogo to nie dziwi, gdyż sądziliśmy, że największym zaskoczeniem był znokautowanie Tołkaczewskiego przez Głowackiego. Okazuje się, że gala KSW wciąż nas szokuje i emocjonuje takimi obrazkami.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2