Sebastian Przybysz to obecnie mistrz KSW w kategorii koguciej. Kim jest Sebastian Przybysz? Wiek, waga, wzrost – jakie są parametry polskiego zawodnika? Ile zarabia Sebastian Przybysz?

Kim jest Sebastian Przybysz?

Sebastian Przybysz to polski zawodnik mieszanych sztuk walki. Swoje walki toczył w takich organizacjach jak Slava Republic, ACB czy KSW. Od marca 2021 roku mistrz federacji KSW w wadze koguciej. Na swoim koncie ma także sukcesy w brazylijskim jiu-jitsu. W 2013 roku wygrał Puchar Polski Północnej w kategorii do 65,9 kg. Polski zawodnik na co dzień trenuje w klubie Mighty Bulls Gdynia.

Sebastian Przybysz wiek, waga, wzrost

Sebastian Przybysz urodził się 28 lipca 1993 roku w Gdańsku. Na ten moment wiek Sebastiana Przybysza to 28 lat. Swoje pojedynki polski zawodnik toczy w wadze koguciej, której limit jest ustalony na 61,2 kg. Wzrost Przybysza to 175 centymetrów.

Sebastian Przybysz MMA

Sebastian Przybysz zawodowy debiut w MMA zanotował 30 czerwca 2016 roku na gali Slava Republic 1. Przeciwnikiem zawodnika z Gdańska Kamil Mosgalik. Przybysz wygrał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Pierwszej porażki doświadczył w swojej trzeciej walce. Na gali ACB 63 mierzył się z Jakubem Wikłaczem. Pojedynek trwał trzy pełne rundy, a zwyciężył Wikłacz przez jednogłośną decyzję sędziów. Po osiągnięciu rekordu 3-1 podpisał kontrakt z najlepszą polską organizacją MMA, KSW, dla której walczy do dziś.

Sebastian Przybysz walka

Sebastian Przybysz walka, czyli kiedy można liczyć na ponowne zobaczenie polskiego zawodnika w klatce? Najbliższe starcie z udziałem Przybysza zostało zaplanowane na gali KSW 64: This Ain't No Game. Przeciwnikiem Polaka będzie Bruno Augusto dos Santos legitymujący się rekordem 10-2. Brazylijczyk już dwukrotnie wystąpił w federacji KSW. W debiucie przegrał z Antunem Racicem, zaś w drugiej walce zwyciężył z Pawłem Polityło.

Zobacz także: Co wiadomo o gali KSW 64?

Sebastian Przybysz KSW

Sebastian Przybysz w KSW zadebiutował 9 czerwca 2018 roku na gali KSW 44: The Game. Rywalem Polaka był jego rodak, Dawid Gralka. Przybysz znokautował swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. W swojej kolejnej walce zmierzył się z Antunem Racicem. Reprezentant Chorwacji zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. W kolejnych starciach pokonywał Bogdana Barbu oraz Lemmy’ego Krusica.

11 lipca 2020 roku na gali KSW 53: Reborn doszło do rewanżu Sebastiana Przybysza z Jakubem Wikłaczem. Zawodnik urodzony w Gdańsku skutecznie zrewanżował się za porażkę na ACB 63 pokonując rywala w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut. Po tym zwycięstwie 28-latek otrzymał szansę walki o pas kategorii koguciej.

20 marca 2021 roku na gali KSW 59: Fight Code doszło do walki Sebastiana Przybysza z Antunem Racicem. Stawką pojedynku był pas mistrzowski KSW w wadze koguciej. Po fenomenalnym pojedynku lepszy okazał się Polak, który wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Starcie było na tyle emocjonujące, że federacja KSW postanowiła nagrodzić obydwu zawodników podwójnym bonusem za walkę wieczoru. Był to pierwszy tego typu bonus w historii federacji KSW.

Z kolei na KSW 64 skutecznie obronił pas, efektownie poddając Brazylijczyka Bruno Augusto dos Santosa w walce wieczoru.

Zobacz także: Typy na KSW

Sebastian Przybysz rekord

Sebastian Przybysz rekord, czyli jakim bilansem na ten moment legitymuje się polski zawodnik? Obecnie 28-latek na swoim koncie ma dziewięć wygranych i dwie porażki.

 

 

Sebastian Przybysz piosenka na wyjście

Sebastian przybysz piosenka na wyjście, czyli przy jakim utworze wychodzi obecnie do klatki polski zawodnik? Podczas ostatnich walk podczas wyjścia 29-latka do walki towarzyszyła w tle piosenka PRO8L3M’u pod tytułem Ritz Carlton. W wywiadzie dla “Polish Fighters Info” Przybysz powiedział, że utwór ten daje niesamowicie dużą motywację do tego, aby być najlepszym. Przyznał jednak również, że nie zamyka się tylko na jedną piosenkę i możliwe, iż w przyszłości zmieni swój utwór na wejście.

Sebastian Przybysz dziewczyna

Czy Sebastian Przybysz ma dziewczynę? Na ten moment ciężko znaleźć informację o partnerce polskiego zawodnika. Nie wiadomo czy 29-latek jest obecnie w stałym związku.

Sebastian Przybysz zarobki

Ile za swoje walki zarabia Sebastian Przybysz? Niestety na to pytanie odpowiedź nie jest znana. Kontrakty zawodników KSW są owiane tajemnicą i trudno nawet oszacować ile za swoje pojedynki otrzymuje 29-latek. Pewne jest natomiast, że po zdobyciu pasa mistrzowskiego zarobki Sebastiana Przybysza powinny wzrosnąć.

Sebastian Przybysz Instagram

Sebastian Przybysz aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na jego Instagramie możemy śledzić życie codzienne zawodnika, a także to w jaki sposób 29-latek przygotowuje się do kolejnych walk. Jego konto można znaleźć pod nickiem @przybysz.sebastian. Na Instagramie zgromadził do tej pory ponad 18 tysięcy obserwujących.


1. Kiedy urodził się Sebastian Przybysz?
Sebastian Przybysz urodził się 28 lipca 1993 roku w Gdańsku.
2. Do jakiej piosenki wychodzi Sebastian Przybysz?
Sebastian Przybysz do swoich walk wychodzi przy utworze PRO8L3M’u pod tytułem Ritz Carlton.