Gala KSW 69 będzie kolejnym wydarzeniem największej polskiej organizacji MMA w 2022 roku. Co już wiadomo o gali KSW 69?

Data gali23.04.2022
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiViaplay
Gwiazdy galiPrzybysz, Ruchała

Kiedy KSW 69?

Pierwsze szczegóły na temat gali KSW 69 tradycyjnie poznaliśmy przy okazji wcześniejszego wydarzenia, czyli w tym przypadku na KSW 68. Wówczas dowiedzieliśmy się między innymi, kiedy odbędzie się KSW 69. Jak się okazało, termin gali to 23 kwietnia 2022 roku, czyli przedostatnia sobota tego miesiąca.

Gdzie KSW 69?

Organizatorzy ogłosili również lokalizację gali KSW 69. Jak się okazało, najbliższa gala KSW odbędzie się w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie, a konkretniej w studiu ATM.

KSW 69 PPV

Transmisja gali KSW 69 odbędzie się na internetowej platformie Viaplay. Żeby obejrzeć galę, nie trzeba osobno wykupować PPV na KSW 69. Wystarczy posiadać aktywny dostęp do całej platformy Viaplay.

Zobacz także - KSW w Viaplay - cena, jakość

KSW 69 bilety

Bilety na KSW 69 są dostępne w serwisie ebilet.pl. Ile kosztują bilety na KSW 69? Ceny wejściówek zaczynają się od 450 złotych, gdyż będzie to kameralne, studyjne wydarzenie.

KSW 69 ważenie

Ważenie KSW 69 odbędzie się dzień przed galą, czyli w tym przypadku w piątek 22 kwietnia. Przekonamy się wówczas, czy zawodnicy zmieścili się w limitach swoich kategorii i czy zrobili wagę.

KSW 69 komentatorzy

Komentatorami KSW po przejściu organizacji do Viaplay są Maciej Turski i Dominik Durniat. Federacja, wzorem UFC, próbuje również wariantu z trzema komentatorami. Jak na razie szansę na wykazanie się w tej roli dostali dwaj zawodnicy KSW - Albert Odzimkowski i Marian Ziółkowski.

Kto na KSW 69?

Kto zawalczy na KSW 69, czyli najważniejsze pytanie dotyczące tej gali. Pierwotnie poznaliśmy trzech zawodników, którzy wystąpią na KSW 69. W walce wieczoru mistrzowskiego pasa będzie bronić Sebastian Przybysz. Wydawało się, że jego rywalem w walce o mistrzostwo będzie Jakub Wikłacz, jednak ostatecznie pretendent nie może przystąpić do pojedynku w tym terminie.

Walki KSW 69

Walki KSW 69 to nie tylko mistrzowskie starcie Przybysza. W jednej z najważniejszych walk wieczoru wystąpią bowiem Paweł Pawlak i Cezary Kęsik. Będzie to pojedynek na szczycie kategorii średniej w federacji KSW. Być może zwycięzca tego starcia dostanie szansę walki o pas, którego posiadaczem aktualnie jest gwiazdor KSW Roberto Soldić.

Zawodnicy KSW 69

Zawodnicy KSW 69, jacy zostali ogłoszeni przy okazji pierwszych informacji o kwietniowej gali, to właśnie wymienieni wcześniej Przybysz, Kęsik i Pawlak. Im bliżej gali, tym federacja podała więcej konkretów, jeśli chodzi o to, jacy zawodnicy zawalczą na KSW 69.

 

 

Bukmacher KSW 69

Bukmacher na galę KSW 69 to firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli oficjalny sponsor gali. Fortuna od dłuższego czasu wystawia kursy na KSW i nie inaczej jest tym razem. Gdy pojedynki są ogłaszane, kursy na KSW 69 znajdują się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Kursy KSW 69

Pierwsze kursy na KSW 69, jakie pojawiły się w ofercie, to na pojedynek Pawlaka z Kęsikiem. Na papierze walka dwóch Polaków zapowiada się niezwykle wyrównanie i tak też wyglądają kursy na KSW 69, jeśli chodzi o ich walkę. Minimalnym faworytem jest Plastinho, jednak z pewnością zawodnik trenujący w Radomiu nie jest bez szans.

Z kolei w mistrzowskim starciu Przybysza z Jojuą faworytem jest Polak (1.50). Biorąc jednak efektowny debiut Gruzina w KSW, również on nie jest pozbawiony szans (2.60) w pojedynku z polskim mistrzem KSW.

Typy KSW 69

Kursy, dzięki którym można zagrać typy na KSW 69, dostępne są na stronie i w aplikacji Fortuny w zakładce MMA -> KSW. Właśnie tam pojawiają się kursy, gdy tylko federacja ogłasza kolejny pojedynek z danej gali.

Zobacz także - typy na KSW

Karta walk KSW 69

Karta walk KSW 69 zawiera więc jak na razie kilka nazwisk. Im bliżej gali, tym z pewnością rozpiska walk na KSW 69 będzie bogatsza - czekamy!

Sebastian Przybysz vs Werlleson Martins - walka o pas mistrzowski
Paweł Pawlak vs Cezary Kęsik
Robert Ruchała vs Michele Baiano
Maciej Kazieczko vs Wilson Varela
Paweł Polityło vs Patryk Chrobak
Sara Luzar Smajic vs Natalia Baczyńska
Wojciech Kazieczko vs Lubos Lesak


Jaki jest termin KSW 69?
Gala KSW 69 odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku.
Kto zawalczy na KSW 69?
Na KSW 69 zawalczą między innymi Sebastian Przybysz i Paweł Pawlak.