Wrześniowa gala największej organizacji MMA w Polsce, a więc KSW 86 odbędzie się 16 września w Hali Orbita we Wrocławiu. Sprawdź kto zawalczy na KSW 86, a także jak prezentuje się karta walk KSW 86?

KSW 86 karta walk

Karta walk KSW 86 będzie opierać się przede wszystkim na czwartym starciu Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. Starcie to będzie walką wieczoru gali KSW 86. Po raz ostatni zawodnicy ci zmierzyli się ze sobą na KSW 77 i wtedy górą okazał się Wikłacz. Pojedynek ten był jednak niezwykle wyrównany.

Na karcie walk KSW 86 znaleźli się także Lom Ali-Eskiev, Henry Fadipe, Michał Michalski czy Artur Szczepaniak. Warto dodać, że podczas zbliżającej się gali kibice zobaczą w klatce aż czterech niepokonanych zawodników. Są nimi Dawid Śmiełowski, Dominik Humburger, Wiktor Zalewski oraz debiutujący w KSW Miljan Zdravkovic.

Main event KSW 86

Co-main event KSW 86

Karta główna KSW 86

Karta wstępna KSW 86

KSW 86 kursy

KSW 86 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Aktualnie poznaliśmy już wszystkie kursy na KSW 86. Gale KSW można typować u bukmachera LVBet korzystając z kodu promocyjnego LVBet.


Kto walczy na KSW 86?
Na KSW 86 wystąpią między innymi Jakub Wikłacz, Sebastian Przybysz, Michał Michalski oraz Kacper Koziorzębski.
Ile jest walk na KSW 86?
Karta walk KSW 86 będzie obejmować 9 pojedynków.