Drugim starciem na karcie walk Fame MMA Friday Arena 1 był pojedynek pomiędzy Dawidem Malczyńskim a Aleksandrem "Sashą" Muzeiko. Pomimo zmiany przeciwnika Sashy przygotowanie na wyzwanie było widoczne. Kto wygrał walkę Sasha Muzheiko vs Dawid Malczyński podczas nowego wydarzenia federacji Fame?

Malczyński pokonany przez Sashę Muzheiko na Fame Friday Arena 1!

Choć na ostatnią chwilę doszło do zmiany w zestawieniu zawodników, to obaj mężczyźni nie umniejszali swoim umiejętnościom. Już w pierwszej rundzie Sasha zaczął napierać na Malczyńskiego i zasypał go całą serią ciosów. Całość skończyła się sprowadzeniem do parteru, a to sprawiło, że Muzheiko całkowicie zdominował pierwszą rundę.

Podczas drugiej rundy wszystko nabrało szybkiego tempa. Niemal po sekundzie panowie wylądowali na macie, a Aleksandr Muzheiko już wiedział, co się wydarzy. Kilka chwil dzieliło nas od zobaczenia, jak Sasha zakończył Dawida Malczyńskiego w drugiej rundzie na gali Fame MMA Friday Arena 1!

Sasha przyznał po walce, że przymierza się już do walki Krychą, z którym miał pierwotnie zawalczyć na tej gali. Po zakończeniu walki Malczyński zaczął kłócić się z Kacprem Błońskim, który miał cieszyć się z jego przegranej, co może zapowiadać ich przyszłą walkę.

Już teraz sprawdźcie pozostałe Fame MMA Friday Arena 1 wyniki!