Już od kilku dni na językach internautów znajduje się nowa organizacja freak fightowa CLOUT MMA. Jak mówią jej ambasadorzy, po zniknięciu High League pojawiła się luka, którą zapełniają przy promocji swojej federacji. Zarówno Lexy Chaplin, jak i Sławomir Peszko odpowiadają na pytania z nią związane. Czy były piłkarz zawalczy na CLOUT MMA? Wszystko na to wskazuje!

Sławomir Peszko w walce na CLOUT MMA? - Jest odpowiedź!

Pomimo tego, że nowa federacja została ogłoszona całkiem niedawno, to zbiera naprawdę spore zainteresowanie. Instagramowy profil organizacji zdobył już 100 tysięcy obserwujących, a ta liczba ciągle rośnie. Wiele osób jest ciekawych tego, jak potoczą się jej losy. Boxdel, włodarz FAME MMA stwierdził, że nie jest w stanie jej ocenić, póki nie odbyła się pierwsza gala.

Na swoim profilu CLOUT MMA zamieścił krótki wywiad ze Sławomirem Peszko. Pojawiły się pytania dotyczące jego walki w federacji. Odpowiedź była pozytywna!

Zapytany o doświadczenie freak fightowe, odpowiedział:

"Stricte nie, ale fighterem zawsze byłem na boisku piłkarskim, bo jakoś umiejętności nie miałem za wiele, ale nadrabiałem właśnie charakterem i swoim temperamentem. Podobnie będzie tutaj, gdy wejdę kiedyś do oktagonu. Też nie będzie wielkich umiejętności i techniki, ale będzie wola walki i zwycięstwa."

Padło również pytanie odnośnie do tego, czy w takim razie jest w planach wejście do oktagonu.

"Jak najbardziej, docelowo to jest moje marzenie"

Podczas wywiadu mężczyznę zapytano również o to, czy znał Lexy przed ich współpracą. Okazało się, że ma on córkę w wieku 13 lat, co sprawia, że wie na jej temat naprawdę sporo i na pewno więcej niż ona sądzi. Zapytano, kogo widzi w swoim narożniku Jana Błachowicza, Marcina Wasilewskiego i Roberta Lewandowskiego, któremu zapewnia miejsce w pierwszym rzędzie.