Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy o pogłoskach dotyczących nowej federacji, która ma zastąpić High League, a jej twarzą zostanie Lexy Chaplin. Teraz to są już fakty! Na swoim profilu influencerka zamieściła post, w którym zapowiada nową federację, jaką jest CLOUT MMA. Co więcej, drugim z włodarzy jest piłkarz Sławomir Peszko!

Lexy Chaplin i Sławomir Peszko włodarzami CLOUT MMA

Po skandalu dotyczącym High League i odwołania najbliższej gali, czekaliśmy na nowości związane z pogłoskami o nowej federacji. Teraz okazuje się, że większość plotek i przecieków stała się prawdą! Lexy Chaplin, która wzięła udział w 4 galach High League wraz z piłkarzem Sławomirem Peszko zostają włodarzami Clout MMA. Na profilu federacji, jak również influencerki pojawiło się nagranie zapowiadające galę.

Na nagraniu widzimy niewiele, dlatego możemy dużo spekulować. Lexy Chaplin zadaje w nim pytanie, czy Peszko w to wchodzi. Ten odpowiada, że tym razem na 100%. Kiedy najbliższa gala CLOUT MMA? Na razie takie informacje nie zostały podane. W opisie profilu instagramowego organizacji widzimy wymowny napis COMING SOON, co informuje, że musimy uzbroić się w cierpliwość.

Na razie wiele stoi pod znakiem zapytania. Mimo to profile społecznościowe CLOUT MMA z sekundy na sekundę zdobywa coraz większą popularność. Jest duża szansa, że federacja szybko trafi do topki freak fightów! Aktualnie internauci są zaskoczeni i jednocześnie zaintrygowani tym, co przygotowali dla nas organizatorzy gali.