W środę 20 grudnia ogłoszono walkę Natana Marconia na Clout MMA 3. Mężczyzna już od dłuższego czasu swoim zachowaniem budzi kontrowersje w internecie, a to przekłada się na wysoką oglądalność. W ostatnich dniach na Twitterze doszło do jego przepychanki słownej z żoną znanego polityka!

Natan Marcoń odpowiada na zaczepkę Marianny Schreiber!

Twitter lub X jest miejscem, które świetnie dopełnia każdą galę freak fight. To na nim często pojawiają się komentarze między przeciwnikami podkręcające atmosferę. Na kilka dni przed galą nie mogło być inaczej. Marianna Schreiber na swoim profilu opublikowała wpis wyśmiewający pseudonim Natana Marconia, pytając: "Jak można się nazwać: BÓG ESTETYKI?"

Jak można się domyślać, na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Zawodnik organizacji FAME MMA postanowił odpowiedzieć kobiecie pytaniem: "Jak można zdradzać męża?". Choć taki zarzut należy do mocniejszych obelg, to Schreiber nie odniosła się do tego tekstu.

Co więcej, zawodniczka usunęła cały wpis, więc nie każdy miał szansę go zobaczyć. Cała wymiana zdań może być jednak związana z roastem, który został zaplanowany na 21 grudnia przez federację Clout. Ta dwójka bierze w nim udział. Z karty walk Clout MMA 3 na wydarzeniu zobaczymy jeszcze Denisa Załęckiego, Monikę Laskowską, czy też Wielkiego Bu.