Pozostałości po aferze Pandora Gate wciąż wstrząsają internetem. Osoba, która nagłaśniała wiele akcji z tego zakresu, czyli Wardęga, postanowił odejść z Internetu. Olciak93, czyli dziewczyna, która pierwsza nawiązała do Pandora Gate mimo jego odejścia, zdecydowała odnieść się do jego filmiku sprzed lat.

Olciak o Boobsmanie - "Większość tych babek pozbawił zdrowia psychicznego"

Wardęga przepraszał za filmik Boobsmana wielokrotnie zważywszy na to, że jako przebrany za bohatera łapał losowe kobiety za piersi. Zawsze jednak powtarzał, że wzięły one udział w materiale dobrowolnie. Kuba Wątor zamieścił filmik, na którym pokazuje urywki Boobsmana w akcji oraz wspomina, że Sylwester miał okłamać swoich widzów, gdyż dotarł do osoby, która zgody na udział nie wyraziła.

Olciak udostępniła ten materiał na swoim Insta Story, dodając do tego wymowny opis, który jasno deklaruje, co sądzi o Wardędze:

Filmik, że niby zrobiony "w dobrym celu" i dla zdrowia kobiet, gdzie większość tych babek pozbawił zdrowia psychicznego, sick. Nawet po nie wiadomo jakiej ilości alkoholu, pomysł na taki film, by mi NIE PRZESZEDŁ przez głowę, a co dopiero trzeba mieć w bani, żeby coś takiego realizować.

Olciak o Wardędze: "Próbował w biały dzień znormalizować molestowanie"
Olciak93/Instagram

Nie był to jednak koniec jej gorzkich słów na temat, nazwanego przez internautów "szeryfa internetu".

Chore g*wno, współczuję każdej dziewczynie, która doświadczyła molestowania na ulicy. Chłop próbował w biały dzień znormalizować molestowanie, bo jest "jutuberem". (...) Większe dobro, by zrobił, gdyby wynajął busika z lekarzem i ten lekarz udzielałby kobietom darmowych badań piersi.

Jak wiadomo, wspomnienie akurat o tej sprawie ma na celu prawdopodobnie uświadomienie, że osoba, która rozliczała innych twórców z Pandora Gate, sama nie jest święta. Wiele osób spekuluje, że może właśnie nagonka na filmik Wardęgi sprzed kilku lat popchnęła go do odejścia z Internetu.