Olciak93 to dziewczyna, która jako pierwsza postanowiła upublicznić screeny jej rozmów ze Stuu, które zapoczątkowały aferę Pandora Gate. Kim jest Olciak93? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Aleksandra "Olciak93" Adamczyk?

Kim jest Olciak93? Kto to Olciak93? Olciak93 to dziewczyna, która zapoczątkowała aferę Pandora Gate. Odezwała się ona bowiem do Gimpera, aby przekazać mu dowody na niewłaściwe zachowania Stuu, jednak potem zmieniła zdanie i postanowiła udzielić wywiadu Jakubowi Wątorowi. To właśnie podczas tej rozmowy światło dzienne ujrzały pierwsze screeny z rozmów Stuu z Olciak93.

Olciak 93 ma również konto na youtube i w przeszłości sama próbowała tworzyć kontent na tej platformie, jednak nie udało jej się przebić.

Olciak93 imię i nazwisko

Jak nazywa się kobieta, która kryje się pod pseudonimem Olciak93? Prawdziwe imię i nazwisko dziewczyny to Aleksandra Adamczyk.

Olciak93 wiek

Ile ma lat Olciak93? Dziewczyna urodziła się 22 sierpnia 1999 roku, co oznacza, że aktualnie ma 24 lata.

Olciak93 wzrost

Dokładny wzrost Olciak93 nie jest znany. Można jednak szacować, że dziewczyna mierzy około 165 centymetrów.

Olciak93 waga

Podobnie jak wzrost, waga Oli Adamczyk również jest nieznany. Patrząc jednak na jej sylwetkę, można oszacować, że jej waga oscyluje w okolicach 60-65 kilogramów.

Aleksandra "Olciak93" Adamczyk pochodzenie

Olciak93 skąd jest? Dokładne pochodzenie Oli Adamczyk nie jest podane do informacji publicznej.

Aleksandra "Olciak93" Adamczyk Pandora Gate

Na początku września 2023 roku w sieci zaczęły pojawiać się różne informacje na temat niepokojących zachowań Stuu z przeszłości. Temat rozpoczął Sylwester Wardęga, a później odniósł się do tego również Gimper. W swoim materiale powiedział on, że jest w kontakcie z dziewczyną, która chce przedstawić screeny rozmów ze Stuu. Tą dziewczyną była właśnie Olciak93.

Ola Adamczyk wycofała się jednak ze współpracy z Gimperem i postanowiła udzielić wywiadu Jakubowi Wątorowi. W blisko 40-minutowym filmie Olciak wyjawiła wiele historii z przeszłości, które postawiły Stuu, ale także innych youtuberów w bardzo złym świetle.

Jako że zarzuty Olciak93 były niezwykle poważne, sprawą zaczął interesować się Wardęga, Konopskyy, a w późniejszym czasie nawet organy ścigania. Można zatem uznać, że film Oli Adamczyk zapoczątkował aferę Pandora Gate.

Olciak93 zdjęcia

Ola Adamczyk w swoim filmie przyznała, że nie mając jeszcze 15 lat, wysyłała youtuberom swoje "pikantne" zdjęcia. W późniejszym czasie dziewczyna przyznała, że nie chodziło jej o nagie zdjęcia, bowiem zawsze na wysyłanych zdjęciach była w ubraniach.

Olciak93 wyjawiła też, że jeden youtuber nie zachował tylko dla siebie jej erotycznego zdjęcia, a przesłał je dalej, co sprawiło, że borykała się potem  z dużymi problemami psychicznymi. Jak się później okazało tym youtuberem był Boxdel.

Olciak93 screeny

Ola Adamczyk, aby potwierdzić autentyczność swojej historii, przedstawiła liczne screeny z rozmów ze Stuu. Wszystkie z nich można zobaczyć na jej filmie na YouTube, w którym opowiada o wielu sytuacjach z przeszłości.

Olciak93 Boxdel

Youtuberem, który przesłał erotyczne zdjęcie Olciak93 bez jej zgody był Boxdel. Ola Adamczyk początkowo była przez tę sytuację niezwykle wrogo nastawiona do Boxdela. Jednak po wybuchu całej afery Michał Baron przekonał ją, aby ta wstawiła się za nim i okazało się, że w kilka dni Olciak93 całkowicie zmieniła zdanie odnośnie tej sytuacji.

Olciak93 - co ją łączy z Boxdelem?

Olciak93 i Boxdel opowiedzieli o swojej relacji na filmie na kanale Boxdela. Dziewczyna przyznała, że w przeszłości oboje byli w sobie zauroczeni, jednak nigdy nie byli w związku.

Aleksandra "Olciak93" Adamczyk kariera

Kariera Olciak93 nie jest za bogata. Dziewczyna wiele lat temu próbowała wybić się na YouTube, jednak nie potrafiła przyciągnąć na swój kanał większej publiki.

Olciak93 FAME MMA

Olciak na FAME MMA była obecna nie tylko na galach, ale też konferencjach. Udało jej się nawet na jednej z konferencji zadać pytanie, jednak wtedy nikt nie wiedział, kim dokładnie jest dziewczyna. Na ten moment wątpliwe jednak, aby dziewczyna zadebiutowała w federacji i typowanie FAME MMA z jej udziałem było możliwe.

Olciak93 TikTok

Dziewczyna prężnie działa na social mediach. Można ją znaleźć między innymi na TikToku. Swoje konto prowadzi pod nazwą @olaadamczyk93.

Olciak93 YouTube

Olciak swoje konto na YouTube założyła pod nazwą Olciak93. W przeszłości publikowała na nim vlogi czy filmy z gier. Konto Olciak93 na YouTube zgromadziło niespełna 15 tysięcy subskrypcji, a wszystkie filmy obejrzano łącznie 900 tysięcy subskrypcji. Należy jednak zaznaczyć, że ponad połowa wyświetleń pochodzi z filmu, który zapoczątkował Pandora Gate.

Olciak93 Instagram

Konto Olciak na Instagrami można znaleźć pod nickiem @olciak93. Jej profil obserwuje niespełna 15 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Olciak93? 
Olciak93 w rzeczywistości nazywa się Aleksandra Adamczyk.
Ile lat ma Olciak93? 
Ola Adamczyk urodziła się 22 sierpnia 1999 roku, a więc ma 24 lata.