Kod promocyjny Okbet

0

OKBet bukmacher

Swoją działalność w najbliższym czasie powinien rozpocząć OKbet. Co już wiadomo o tej firmie?

I. Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów na zakłady online w styczniu 2019 roku.

II. Prezesem zarządu Polski Bukmacher Sp. z o.o. jest Norbert Ciepierski, a firma swoją siedzibę zarejestrowaną ma w Dąbrowie Górniczej.

III. Oprócz OKbet, właściciel Polski Bukmacher Sp. z o.o. odpowiada też za bukmachera Noblebet, który niedawno wystartował na polskim rynku.

Nowy bukmacher na rodzimym rynku

Na samym początku 2019 roku OKBet otrzymał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich online, a pod koniec zeszłego roku zarejestrowana została domena okbet.pl. Na razie to wszystkie informacje, jakie można uzyskać na temat OKBet Zakłady bukmacherskie rozpoczną się zapewnię niebawem, więc warto zastanowić się nad potencjalną ofertą marki. Może ona trochę zamieszać na polskim rynku, a przynajmniej stanowić konkurencję dla bukmacherów obecnych na rynku od dłuższego czasu.

Na czym opierają się OKBet zakłady bukmacherskie?

Na podstawie dotychczas posiadanych informacji o właścicielu OKBet można wywnioskować kilka rzeczy. Z całą pewnością będzie można spodziewać się oferty dotyczącej najpopularniejszych sportów, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis czy siatkówka. OKBet bukmacher może rozwinąć swoją działalność również na cieszące się mniejszym zainteresowaniem dziedziny, a nawet zagraniczne ligi. Z uwagi na ofertę bliźniaczej platformy Noblebet (ten sam właściciel) da się wywnioskować, że na listę trafią też e-sport i sporty wirtualne. OKBet zakłady bukmacherskie będą dysponować najprawdopodobniej aplikacją mobilną oraz idącymi za tym korzyściami. Wiele spraw stoi jednak dalej pod znakiem zapytania.

Czytaj więcej

Czy można liczyć na OKBet kod promocyjny?

Chyba nie ma bukmachera, który nie oferowałby bonusów na start. Z tego powodu można śmiało założyć, że OKBet kod promocyjny również będzie do zdobycia dla wszystkich nowych użytkowników. Wśród bukmacherów rozpoczynających działalność na polskim rynku widać tendencję do oferowania zachęcających promocji, jak np. bonusów do depozytu bądź darmowych zakładów. OKBet bukmacher pewnie nie będzie stanowić pod tym względem wyjątku. Ile mógłby wynosić taki OKBet kod promocyjny? Większość konkurencji oferuje od 20 do 30 zł bez depozytu lub zwielokrotnienie depozytu (np. 100-120%). Z dużą dozą prawdopodobieństwa w tym przypadku będzie podobnie, choć bukmacher może chcieć zaskoczyć swoich przyszłych klientów jakąś atrakcyjniejszym pomysłem lub znacznie wyższą kwotą promocyjną.

Jak odebrać OKBet bonus?

OKBet zakłady bukmacherskie nie będzie raczej odbiegać od ustanowionego standardu w tym zakresie. Najprawdopodobniej OKBet bonus będzie do odebrania po kliknięciu w link referencyjny, który przeniesie nas do formularza rejestracji na oficjalnej stronie. Proces nie powinien być utrudniony, tak aby każdy chętny mógł skorzystać z promocji OKBet Bonus do odebrania będzie wymagać jedynie podstawowych danych personalnych włącznie z numerem dowodu osobistego, a także numeru konta bankowego. To standard przyjęty zarówno wśród rodzimych, jak i zagranicznych zakładów bukmacherskich. Po dopełnieniu formalności można rozpocząć swoją przygodę z OKBet.

Jeśli chodzi o OKBet bukmacher może wystartować lada dzień. Gdy tylko się to wydarzy, poinformujemy o szczegółach jego oferty, sporządzimy listę plusów i minusów, a także ocenimy go w naszej 10-punktowej skali. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszelkimi nowościami w branży bukmacherskiej!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o