Walka, w której zmierzą się Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk, czyli Main Event na wydarzeniu Clout MMA 2. Kiedy jest walka Załęcki vs Omielańczuk? O której godzinie jest walka Załęcki vs Omielańczuk?

Załęcki vs Omielańczuk - Data

Najważniejsza walka tego wieczoru ma oczywiście ostatnie miejsce na liście pojedynków. Walkę Załęckiego i Omielańczuka będziemy mogli oglądać już w sobotę 28 października 2023 roku. Main Event, jak i wszystkie inne walki na Clout MMA 2 możecie obstawiać wykorzystując Fortuna kod promocyjny. Jego użycie pozwala na otrzymanie bonusu powitalnego, którego wartość to nawet 635 PLN!

O której godzinie walka Załęcki vs Omielańczuk?

Jak można się domyślać, starcie, na które każdy czeka podczas tej gali, będzie miało miejsce najpóźniej. Poprzedzi je studio, które ma rozpocząć się już o 19:00. Następnie widzowie będą mogli oglądać kartę wstępną, główną oraz oczywiście Co-Main Event. Walka Załęcki vs Omielańczuk została zaplanowana na 23:59. Warto jednak mieć na uwadze, że przed nią planowane jest starcie Najmana z Ciosem, które może się nie odbyć. Aby wiedzieć, kiedy realnie odbędzie się walka, obserwujcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2