Podczas najbliższej soboty, zobaczymy walkę najmłodszych freak fighterów podczas wydarzenia Clout MMA 2. W płockiej areni Anthony Chaplin zmierzy się z Marcelem "Gawronkiem" Gawrońskim. Kiedy walka Toni Chaplin Gawronek? O której godzinie walka Toni Chaplin vs Gawronek?

Toni Chaplin vs Gawronek - Data

Jeśli chodzi o datę, w której nastolatkowie zmierzą się w klatce, to walka Toni Chaplin vs Gawronek została zaplanowana na sobotę 28 października 2023 roku. Oczywiście zarówno tę walkę, jak i wszystkie pozostałe podczas Clout MMA 2 możecie obstawiać wykorzystując Fortuna kod promocyjny. Jego użycie pozwala na zgarnięcie najwyższego bonusu powitalnego na rynku na to wydarzenie. Łączna jego wartość to 635 PLN!

O której godzinie walka Toni Chaplin vs Gawronek?

Gala Clout MMA 2 z racji swojej popularności ma już dopięte wszystko na ostatni guzik łącznie z kolejnością i godzinami walk, które zostały zaplanowane. Od 19:00 widzowie będą mogli oglądać studio, a następnie pojawią się dwa darmowe pojedynki, które możecie śledzić na platformie YouTube. Walkę Toni Chaplin vs Gawronek zaplanowano na 22:00. Zarówno tę walkę, jak i poprzednie możecie śledzić poprzez relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2