Gala Clout MMA 2 zawiera w swoich zestawieniach jedną z ciekawszych walk, a dokładniej starcie, w którym zmierzy się Marcin Najman vs Piotr "Lizak" Lizakowski. Kiedy jest walka Najman vs Lizak? O której godzinie walka Najman vs Lizak?

Najman vs Lizak - Data

Walka Najman vs Lizak odbędzie się już w sobotę 28 października 2023 roku. Fani już nie mogą się doczekać ,aż zobaczą, czy zwycięży masa i doświadczenie, czy szybkość i umiejętności. To starcie, jak i wszystkie pozostałe na Clout MMA 2, można obstawiać wraz z ofertą Fortuna kod promocyjny. Dzięki niej otrzymacie nawet do 635 PLN w ramach bonusu powitalnego!

O której godzinie walka Najman vs Lizak?

Federacja skrupulatnie przygotowała wszystkie szczegóły do wydarzenia, łącznie z kolejnością walk i ich porami. Z tej racji wiemy, że od 19:00 widzowie mogą oglądać studio, a następnie być świadkami darmowych pojedynków i tych z karty głównej. Walka Najman vs Lizak została zaplanowana na 22:15. Oczywiście warto oglądać galę już nieco wcześniej. Sprawdzajcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 2, aby znać przebieg poszczególnych starć na bieżąco.

Wszystkie walki Clout MMA 2