Już niedługo możemy zobaczyć wyczekiwaną walkę, w której Adrian Cios zmierzy się Marcinem Najmanem. Oczywiście, o ile do starcia dojdzie. Kiedy jest walka Najman vs Cios? O której godzinie jest walka Najman vs Cios?

Najman vs Cios - Data

Jak wiadomo, walka, w której Najman ma zmierzyć się z  Ciosem, będzie drugim pojedynkiem tego pierwszego. Nie mamy gwarancji, że do niego dojdzie, jednak został zaplanowany na sobotę 28 października 2023 roku. Ta walka, jak i wszystkie pozostałe może być obstawiana z wykorzystaniem kodu promocyjnego Fortuna. Jego użycie gwarantuje bonus powitalny, którego wartość może wynosić nawet do 635 PLN!

O której godzinie walka Najman vs Cios?

Pomimo tego, że nie mamy pewności, że to zestawienie zawodników się odbędzie, to zostało ono już zaplanowane godzinowo i kolejnościowo na gali Clout MMA 2. Już od 19:00 będzie można obserwować studio, w którym wystąpi wielu popularnych gości. Później przyjdzie czas na kartę wstępną i główną. Walka Najman vs Cios ma odbyć się o 23:45. Jeśli chcecie znać przebieg każdej walki na bieżąco, sprawdzajcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2