Już 17 czerwca 2023 na krakowskiej Tauron Arenie będziemy mogli obejrzeć nowe oblicze gali High League 7. W ostatnim czasie organizatorzy wciąż zalewają nas informacjami o nowych zawodnikach. Tym razem dowiadujemy się, że Jakub Nowaczkiewicz zmierzy się z Josefem Bratanem w pojedynku.

Nowaczkiewicz vs Bratan - High League 7 Grand Prix

Każdy dzień przybliża nas do odkrycia, jak będzie wyglądać nowa odsłona High League 7. Jak mogliśmy się dowiedzieć w ostatnim czasie, wśród uczestników turnieju znajdzie się Szalony Reporter, Japczan, Marcin Najman, czy też Super Mario. Tym razem otrzymaliśmy informację, że w oktagonie zmierzą się zawodnicy, tacy jak Jakub Nowaczkiewicz i Josef Bratan. Z komentarzy wynika, że fani akceptują to zestawienie.

Wielu z nich wykazuje swoją satysfakcję na temat faktu, że Nowaczkiewicz w końcu będzie mierzył się z kimś o wysokich umiejętnościach, które sam posiada. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA. Wybór organizatorów jest zatem trafny, choć pojawiają się opinie, że dla Josefa będzie to łatwe starcie. Co ciekawe, na gali ogłoszono walkę, którą stoczy jego brat. Z kim zmierzy się Alberto?

Okazuje się, że jego walka będzie miała miejsce z Kubańczykiem! Fani są zachwyceni tym ogłoszeniem i oczekują naprawdę ciekawego starcia. Cały pojedynek będzie odbywał się w formule K-1. Sprawia to, że wiele osób uważa, iż ten fakt wyrównuje szanse między zawodnikami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ogłoszenia od High League!