Nowaczkiewicz vs Kolar, czyli walka, która była pierwszą w historii gali High League. Właśnie ten pojedynek otworzył bowiem premierową galę. Kto wygrał?

Nowaczkiewicz vs Kolar High League

Walka Nowaczkiewicz vs Kolar otworzyła kartę walk pierwszej w historii gali High League. Na papierze zdecydowanym faworytem był Kuba Nowaczkiewicz, mający na swoim koncie lata treningów w MMA i triumfy w turniejach. Kursy bukmacherskie, które wystawiły zakłady bukmacherskie Fortuna, jasno wskazywały na to, że Nowaczkiewicz jest murowanym faworytem do wygranej.

Kto wygrał walkę Nowaczkiewicz vs Kolar?

Nie takie historie działy się już jednak na galach typu freak fight, więc z pewnością tak do debiutanckiego występu powinien był podejść Kolar. O tym, kto wygrał walkę Nowaczkiewicz vs Kolar, przekonaliśmy się w sobotę. Z racji tego, że było to pierwsze starcie na karcie walk, kibice Nowaczkiewicza i Kolara dość szybko przekonali się o tym, który z zawodników okazał się zwycięzcą.

Wynik walki Nowaczkiewicz vs Kolar

Wynik walki Nowaczkiewicz vs Kolar może być kluczowy dla przyszłości obu zawodników. Oczywiście – podczas gal typu freak fight poziom sportowy nie jest tak ważny, jak osobowość czy popularność. Jeśli jednak Nowaczkiewicz potwierdzi sportową przeszłość i zaprezentuje się solidnie w klatce, może okazać się, że w niedalekiej przyszłości wystąpi na przykład w walce o pas organizacji – sportowo będzie bowiem na to gotowy.

Zobacz także - kim jest Kuba Nowaczkiewicz?

Opis walki Nowaczkiewicz vs Kolar

Opis walki Nowaczkiewicz vs Kolar, czyli jak wyglądał ten pojedynek? Trwał jedną rundę - całą w stójce. Celniej trafiał Nowaczkiewicz, który skracał dystans i niwelował przewagę rywala, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Pod koniec rundy trafił kilkoma niskimi kopnięciami, które - jak się okazało - zakończyły walkę. Kolar nie wyszedł do drugiej rundy z powodu kontuzji kolana i Nowaczkiewicz odniósł zwycięstwo w pierwszej walce w historii High League.

Kuba Nowaczkiewicz pokonał Kolara przez TKO (kontuzja), runda 2

Zobacz także - kto wygrał walkę Big Jack vs Carlito?