Big Jack vs Carlito, czyli walka zawodników niskorosłych na pierwszej gali High League. Kto wygrał ten pojedynek?

Big Jack vs Carlito High League

Walka Big Jack vs Carlito była drugą podczas pierwszej gali High League. Trzeba jednak przyznać, że było to nietypowe starcie i nieco inne od pozostałych. W klatce zmierzyli się bowiem dwaj zawodnicy niskorośli. Był to bezprecedensowy pojedynek, jeśli chodzi o walki typu freak fight na polskim rynku.

Kto wygrał walkę Big Jack vs Carlito?

O tym, kto wygrał walkę Big Jack vs Carlito, przekonaliśmy się w sobotę. Walka Big Jack vs Carlito była drugą na karcie walk, więc kibice dość szybko dowiedzieli się o tym, kto okazał się triumfatorem tego pojedynku. Na papierze faworytem wydawał się Carlito, który miał nieznaczną przewagę warunków fizycznych nad swoim przeciwnikiem. Tak też oceniły to zakłady bukmacherskie Fortuna – kurs na wygraną Carlito wynosił 1.50 i był on faworytem w tym starciu.

Wynik walki Big Jack vs Carlito

Wynik walki Big Jack vs Carlito poznaliśmy więc w sobotę. Choć faworytem był Carlito, Big Jack miał już na swoim koncie pojedynek. Co prawda w nieco innej formule, ale oswoił się on już z areną walk i całą otoczką związaną z pojedynkiem. Big Jack walczył w przeszłości na Punchdown, czyli gali, podczas której zawodnicy częstują się wzajemnie uderzeniami z liścia.

Opis walki Big Jack vs Carlito

Opis walki Big Jack vs Carlito, czyli co tam się działo! Pierwsza runda przebiegała najpierw w stójce, a następnie przy siatce. Pod koniec Big Jack znalazł się w korzystnej pozycji z góry. Wydaje się, że to właśnie Jarema był lepszy na przestrzeni trzech minut i to na jego konto sędziowie zapisali premierowe starcie.

Druga runda rozpoczęła się od stójki, jednak po kilkunastu sekundach w parterze w korzystnej pozycji znalazł się Big Jack. Poczęstował tam swojego rywala dziesiątkami ciosów i sędzia przerwał pojedynek, gdyż Carlito się nie bronił.

Big Jack pokonał Carlito przez TKO, runda 2