Jeszcze kilka dni temu przedstawialiśmy kolejnego zawodnika CLOUT MMA, którym okazał się Konrad Karwat. Teraz czas na jego przeciwnika! Pierwsza konferencja nowej federacji dała o sobie znać całą masą nowych pojedynków. W jednym z nich utytułowany strongman podejmie pojedynek z Jarosławem "Ninja Jarkiem" Sobonkiewiczem! Wyczekiwany debiut w końcu się odbędzie!

Ninja Jarek vs Konrad Karwat - CLOUT MMA 1

Fala nowych zestawień na karcie walk CLOUT MMA 1 to mało powiedziane po zakończeniu się pierwszej konferencji organizacji. Zaprezentowani reprezentanci pojedynków, które zobaczymy już 5 sierpnia 2023 roku, wykazali się sporym zaangażowaniem podczas swoich wypowiedzi i wybryków. Dzięki organizatorom dowiedzieliśmy się, że przeciwnikiem Karwata będzie Ninja Jarek.

CLOUT podkreśla, że walka będzie na zasadach MMA. Sobonkiewicz, jak sam siebie opisuje, jest pasjonatem sztuk walki. Co więcej, według swoich słów, trenuje rozmaite sporty tego typu już od 6 roku życia. Tak wielki staż z pewnością idzie w parze z wysokimi umiejętnościami. Warszawski Torwar będzie idealnym miejscem do ich zaprezentowania. Co mieli do powiedzenia na temat tej walki komentujący?

Jak można się domyślać, sporo osób było zawiedzionych takim doborem walczących. Wszystko za sprawą faktu, że Ninja Jarek nie należy do śmietanki najpopularniejszych nazwisk internetu. Warto tutaj jednak podkreślić, że dla ambasadorów i organizatorów liczyły się nie tylko zasięgi, ale i sportowe zaplecze zawodników. Starcie obu panów może wynieść galę na wyższy poziom pojedynków.