Już 29 grudnia 2023 roku będziemy świadkami 3 gali organizowanej przez federację Clout MMA, której ambasadorami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Choć wydawało się, że wszystkie zestawienia wydarzenia, są już znane, to nagle została ogłoszona kolejna walka z dwoma mocnymi nazwiskami. Z kim zmierzy się Natan Marcoń?

Natan Marcoń vs Denis Załęcki na Clout MMA 3!

W ostatnim czasie Natan Marcoń jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników freak fightów. Wszystko za sprawą swojego zachowania, które wzbudza wiele emocji, ale i generuje wyświetlenia. 20 grudnia 2023 roku, czyli nieco ponad tydzień przed galą Clout MMA 3, federacja ogłosiła walkę z jego udziałem. Marcoń zmierzy się z Denisem "Bad Boyem" Załęckim!

Jak wiadomo, rywal "Boga Estetyki" walczy już podczas tego wieczoru z Patrykiem "Wielkim Bu" Masiakiem. Z tego też względu, organizacja ogłosiła, że jeśli po walce z nim zostanie dopuszczony przez lekarzy do kolejnego starcia, to się go podejmie. Panowie mają zawalczyć w formule MMA 3x3 minuty. Jak przyznają organizatorzy, pojedynek może być ciekawy ze względu na konflikt zawodników.

W takiej sytuacji karta walk Clout MMA 3 się powiększa. My natomiast możemy się tylko domyślać, czy będzie nam dane zobaczyć starcie tych dwojga. Co ciekawe, Clout przyznaje, że to nie koniec niespodzianek, jakie zostały przygotowane przed wydarzeniem. Czego jeszcze możemy się spodziewać?