Marcin Najman nie zwalnia tempa i postanawia po raz kolejny zaskoczyć internautów. Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna w swoich social mediach publikuje mocne wypowiedzi. Tym razem postanowił zaprosić do rewanżu Mariusza Pudzianowskiego. Stwierdził, że po porażkach przyszłego rywala, to jego czas, żeby dobić Pudziana. Co na to rywal?

Marcin Najman wzywa Pudziana do rewanżu

W ubiegłą sobotę odbyła się gala KSW 83 Colosseum 2. Podczas jej trwania odbył się pojedynek między Arturem Szpilką a Mariuszem Pudzianowskim. Niestety słynny Pudzian został znokautowany przez swojego rywala. Do tej porażki nawiązał Marcin Najman, który już kiedyś miał okazję się z nim zmierzyć, jednak przegrał po zaledwie 43 sekundach starcia.

Na swoich profilach opublikował post, który wskazywał, że jest on gotowy na podjęcie przeciwnika, jakim jest Pudzian.

"Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!"

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Mariusz Pudzianowski stwierdził, że lepiej by Najman nie wywoływał wilka z lasu.

Mariusz Pudzianowski odpowiada Najmanowi
Mariusz Pudzianowski / Facebook

Jaka była odpowiedź jego rywala na tę zaczepkę?

"Nie wywołuj wilka z lasu mówisz Mario… żeby nie skończyło się tak, że to ja zaciągnę zwierzynę do lasu"

Tweetów zaczepiających Pudzianowskiego było znacznie więcej. W wielu Najman wyśmiewał się z przeciwnika i pokazywał swoją formę, dzięki której go pokona. Czy dojdzie do konfrontacji mężczyzn? O tym przekonamy się zapewne w najbliższym czasie.

Być może ich starcie zobaczymy w nowej federacji CLOUT MMA, której włodarzami zostali Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Najman w przeszłości współpracował z High League, więc możemy domniemać, że dojdzie do połączenia sił z federacją, która je zastąpi. W ostatnim swoim Tweecie poruszył temat nowej organizacji, więc spekulacje mogą nie być błędne.