Roast podwyższonego ryzyka, to mało powiedziane. Najman i Muran od samego początku programu powstrzymywali emocje, jednak wystarczyło kilka chwil, aby w ruch poszły pięści! Wszystko przez słowa Murana o „ślepakach”, zaś w temat został wmieszany także Nitro oraz Takefun!

Najman nie wytrzymał i ruszył na Jacę!

Choć z początku Roastu między Jacą a Cesarzem przebiegał dość spokojnie, tak wybuch agresji pojawił się dość wcześnie. Wszystko z powodu poruszonego przez Murana tematu dzieci Najmana i Nitra. Murański wytłumaczył, że wcale nie atakował syna Nitrozyniaka tylko „kontynuował konwencję żartu zapoczątkowaną przez Takefuna”.

Następnie Muran wspomniał o pamiętnej rozmowie pomiędzy Najmanen a nim i tak zwanych „ślepakach”. Cesarz nie wytrzymał i rzucił się na Murańskiego. W ruch poszły pięści, zaś ochrona musiała szybko zareagować.

Muran porusza na Roast temat Nitra i Takefuna!

Kiedy ochroniarze zdołali rozdzielić Jaca i Cesarza, to rozpoczęła się część, w której Muran kontynuował temat Nitrozyniaka. W trakcie swoich rund Murański odtwarzał kolejne fragmenty dawnych streamów Nitra. Później przytoczył także programy Revo oraz Gimpera.